Přejít na obsah

Poraďte jak nastavit vrtič


Markynin

Doporučené příspěvky

Mám vrtič na 6 hodinek Ferocase Uhrenbeweger FC2125BLW für 6 Uhren

https://www.markenuhren-billiger.de/uhrenbeweger/ab-6-uhren/ferocase-uhrenbeweger-fc2125blw-fuer-6-uhren-wurzelholz

 

Nemohu zjistit jak se nastavuje.

Je tam displej a na něm je

LINE, CH, TPD.

Máte někdo podobný vrtič a dokázali byste mi poradit jak to nastavit?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vrtič na 6 hodinek Ferocase Uhrenbeweger FC2125BLW für 6 Uhren

https://www.markenuhren-billiger.de/uhrenbeweger/ab-6-uhren/ferocase-uhrenbeweger-fc2125blw-fuer-6-uhren-wurzelholz

 

Nemohu zjistit jak se nastavuje.

Je tam displej a na něm je

LINE, CH, TPD.

Máte někdo podobný vrtič a dokázali byste mi poradit jak to nastavit?

Díky moc

 

Přímo na té stránce máš napsáno (Google překlad z němčiny, CTRL+C, CTRL+V):

 

podrobnosti o programu:

Krok 1: Stisknutím tlačítka TPD (otáčky za den) vyberte programy. K dispozici jsou 4 programy: 650, 900, 1350 a 1800, 900 UpT. 

Krok 2: Stiskněte () pro výběr směrů) pouze ve směru hodinových ručiček (pouze proti směru hodinových ručiček a () v obou směrech.) 

Krok 3:Stisknutím tlačítka LINE vyberte řádek 1, řádek 2, řádek 3 nebo řádek 4 pro aktivaci odpovídajících rotorů. Poté stisknutím tlačítka ON / OFF aktivujete přednastavené programy. Existuje odpovídající číslo, například. B. 1, 2, 3, zobrazené v pravém horním rohu LCD displeje při zapnutí rotorů. MCH znamená "Vícekanálový", všechny rotorové linky stejného kanálu běží pod stejnými nastaveními programu. CH0, CH1, CH2 a CH3 jsou k dispozici, 

výchozí program je CH0 , všechny rotory jsou při prvním provozu nastaveny z výroby a mohou být změněny pouze v případě, že je zvolen jiný kanál. Po změně CH0 na CH1, CH2 nebo CH3 se můžete vrátit zpět na CH0 až po restartu zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...