Přejít na obsah

Primky z šuplíku


Doporučené příspěvky

Včera jsem v práci uklízel v šuplíku a našel jsem tyto Primky, které mi dal před lety otec na rozebrání nebo na vyhození. Měl jsem zato, že to jsou nějaké vietnamské šunty, tak jsem se na ně ani nedíval. Že jde o mechaniky, jsem zjistil včera. Otázka zní zda do nich investovat. Výměna sklíčka a tahu.4210b0462549494e9a053694d13f08f6.jpg4dfa92ce031a00434f9ea87de4be36b3.jpg

 

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Včera jsem v práci uklízel v šuplíku a našel jsem tyto Primky, které mi dal před lety otec na rozebrání nebo na vyhození. Měl jsem zato, že to jsou nějaké vietnamské šunty, tak jsem se na ně ani nedíval. Že jde o mechaniky, jsem zjistil včera. Otázka zní zda do nich investovat. Výměna sklíčka a tahu.4210b0462549494e9a053694d13f08f6.jpg4dfa92ce031a00434f9ea87de4be36b3.jpg

 

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

Nejde editovat název vlákna? Trapně se mnou po ránu zalaškovala predikce textu v Androidu.

 

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár stovek,to dáš.Sklíčko stojí pakatel,obyč. řemen do dvou stovek,lepší v řádech stokorun od Viktora https://www.strapshop.cz/

 

no nejvíce bude stát seřízení u hodináře,záleží jestli to bude jen seřízení-promazání,či větší oprava.

 

Osobně bych do toho šel,jsou pěkné.Teď jde jen o to,jestli je bereš jako hodinky,které jsi dostal jen na nějaké to vykuchání a nebo to budeš brát srdečněji,že je máš po otci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to byla srdcovka (třeba časem) po otci,tak si myslím,že i kdyby to byla slátanina,tak je hodinář dá do původního stavu.Záleží prostě pokud chceš investovat,či nikoli.Je to masovka,takže cena na prodej nic moc.Ale jednou je můžeš předat dětem.I kdyby byly jen v šuplíku a jednou za čas na ně dotyčná osoba mrkne.Mám jedny staré ruské hodinky po dědovi.Materiální hodnota je 0,ale srdcově je velká.Děda byl mašinfíra a brával mne sebou do vlaku.Když vezmu ty hodinky do ruky,tak si vždy vzpomenu na ty krajiny a na dědu,jak je měl na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial pre Teba maju citovu hodnotu, zrenovuj ich. Ja som prave zaplatil za renovaciu podobneho modelu viac ako 200 eciek (renovuje mi ich Elton). A ten model je po mojom otcovi z r. 1974, takze mi stoji za kazde euro :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...