Přejít na obsah

Fotka

P: Lum-tec M68 automatic

Lum-tec Lumtec M68 44mm 300m

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 8.únor.2019 - 17:28

Protože chronobundus, nabízím k prodeji automaty Lum-Tec M68.

Hodinky jsem kupoval v listopadu 2018 od US obchodníka s hodinkami na ebayi, který se specializuje na vyprodané modely mikrobrandů, Jedná se o limitovanou edici 175 kusů z roku 2013, mám číslo 171 (číslo je vidět na dýnku hodinek).

K hodinkám je samozřejmě plné originální balení, které obsahuje hned 3 řemeny/náramky: originální hnědý kožený řemen s trnovou sponou, černá originální měkká a příjemná Lum-tec guma a masivní ocelový tah s motýlovou sponou (délka stačí na obvod zápěstí až cca 20cm). Navíc přidávám černo-oranžový řemen Hirsch Performance Robby, který k hodinkám sedí jako „pr..el na hrnec“.

Hodinky jsou ve vynikajícím stavu, nosil jsem je velmi málo. Také sklo s oboustranným antireflexem je bez poskvrny.

Pár technických dat – materiál je tradiční ocel 316L s broušeným povrchem, průměr 44mm, výška 14mm, stroj osvědčená Miyota 9015, vodotěsnost 300m. A ještě musím zdůraznit fantastickou lumi těchto hodinek, která je i na minutových indexech a která vydrží celou noc, tohle umí Lum-Tec dokonale…Ciferník má nádhernou tmavě šedou barvou s sunburst efektem, čitelnost je díky indexům z oranžové lumi perfektní. Dýnko má safírový průhled na strojek.

A teď k ceně – kupní cena hodinek včetně dopravy z USA, výpalného u celníků a Hirsch řemínku navíc byla přes 20.000 Kč. Nabízím cenu 13.000 Kč za komplet (nebo 11.500 Kč bez Hirsch řemínku).

Při prodeji preferuji osobní předání v Praze a širokém okolí. Ale v případě vážného zájmu se můžeme domluvit i na poště. V každém případě je káva/pivo/limo/poštovné na mě.

Přikládám jednu mobilovku kompletního balení k prodeji a pár fotek z webu výrobce/AD:

Přiložený soubor (y)

#2 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 13.únor.2019 - 08:18

Cena 12.000 Kč za komplet nebo 10.500 Kč bez Hirsche

#3 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 18.únor.2019 - 08:51

Cena 10.999 Kč za komplet nebo 9.999 Kč bez Hirsche

#4 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 22.únor.2019 - 07:52

prodáno, děkuji za prostor.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Lum-tec, Lumtec, M68, 44mm, 300m