Přejít na obsah

Prim pilotky


SAS

Doporučené příspěvky

Nevíte náhodou jak je to s číslováním pilotních Primek?

Na Aukru se objevily tyto bez čísel na dýnku. Je to originál nebo skládačka za dílů?

http://www.aukro.cz/item364594598_hodinky_...at_pilotky.html

http://www.aukro.cz/item367163081_prim_letecke_automaty.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originální hodinky, který fasovali vojáci mají číslo. Může to být skládačka, nebo někdo psal, že se pár takových hodinek ( bez čísla) údajně prodalo v Klenotech.

 

Dokonce tady na fóru tady ty ciferníky někdo nabízel.

Upraveno uživatelem vor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotku Sportů s leteckým číselníkem, a nečíslovaným dýnkem, zakoupených v Klenotech tu předváděl Kamil. Narozdíl od těch na Aukru jsou na dýnku nápisy o vodotěsnosti apod. Podle mne jsou ty z Aukra skládačky, s tím že dýnka jsou vyrobena na encéčku. Svého času je tu pro potřebu svou a kolegů nechal vyrobit Georg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Chtěl bych se jen optat, zda někdo nevíte, s jakým řemínkem byly letecké automaty Prim armádě dodávány? Na stránkách Eltonu je fotografie s nějakým gumovým, který snad má i kompas - je to původní řemínek? Nebo byl dáván "klasický dírkáč" jako u Sport II? Chci si uvedené hodinky opatřit co nejvěrnější kopií řemínku a tak díky předem za rady i případné fota.

 

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se jen optat, zda někdo nevíte, s jakým řemínkem byly letecké automaty Prim armádě dodávány? Na stránkách Eltonu je fotografie s nějakým gumovým, který snad má i kompas - je to původní řemínek? Nebo byl dáván "klasický dírkáč" jako u Sport II? Chci si uvedené hodinky opatřit co nejvěrnější kopií řemínku a tak díky předem za rady i případné fota.

 

R.

já jsi myslím že k leteckým byl dodáván klasický pásek jako na Sport II ten si myslím v pohodě seženeš

co jsem získal letecký já tak tam byl pásek hodně podobný těm co jsou na II. s tím malým rozdílem že na okraji pásku je takový mírně vystouplý lem a je o dost měkčí (lépe se nasazuje než ten klasický),myslím si že by to mohla být trošku jiná verze no ale jistě to nevím,kdyby někdo věděl kde jse dá sehnat byl bych mu povděčen ;)

jinak kámošovy jsem doporučil řemen Rally od Hirsche a funguje to bezvadně :)

http://www.strappedfortime.com/HirschRallyRacingStrap.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsi myslím že k leteckým byl dodáván klasický pásek jako na Sport II ten si myslím v pohodě seženeš

co jsem získal letecký já tak tam byl pásek hodně podobný těm co jsou na II. s tím malým rozdílem že na okraji pásku je takový mírně vystouplý lem a je o dost měkčí (lépe se nasazuje než ten klasický),myslím si že by to mohla být trošku jiná verze no ale jistě to nevím,kdyby někdo věděl kde jse dá sehnat byl bych mu povděčen ;)

jinak kámošovy jsem doporučil řemen Rally od Hirsche a funguje to bezvadně :)

http://www.strappedfortime.com/HirschRallyRacingStrap.html

 

 

Původní pásek na Prim Sport(y) je k nesehnání, já jsem asi před rokem koupil cca. 15 kusů a jsem za to rád, protože od té doby jsem neměl jedinou možnost ke koupi dalších, nebo za cenu např. 400KČ/kus, což je strašné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní pásek na Prim Sport(y) je k nesehnání, já jsem asi před rokem koupil cca. 15 kusů a jsem za to rád, protože od té doby jsem neměl jedinou možnost ke koupi dalších, nebo za cenu např. 400KČ/kus, což je strašné.

no tak to abych navštívil svého hodináře a předzásobil se :)

teda co jsem tenhle pásek u něj kupoval naposled (je to nějaká doba) netvářil jse tak jako že by jich měl málo,no nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Koukal jsem do vlákna od Qvida a má tam fotky pilotek, na kterých jsou gumové řemínky, ale na rozdíl od těch na Sportech 2 mají jen dvě velké "díry" a pak víc menších (omlouvám se za laický popis...).

Jinak bych se přidal k zájemcům o řemínky u sonnyho.cz (poslána SZ).

Díky

 

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...