Přejít na obsah

Black Rose Black


neumann

Doporučené příspěvky

Zdarec chlapi, furt mi vrta hlavou nekolik veci ohledne reference Black Bay 79220N, treba mi pomuzete/vyvedete me z omylu.

1. Kolik nas tu muze byt na foru majitelu? Tip < 5.

2. Jak dlouho se vyrabely, rok? Kolik se jich vyrobilo, 3000?

3. Co si myslite o sberatelskem potencialu? Trend cen a ruzne zvesti na forech jsou docela zajimave je to hype? Diky

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Nevim kolik, dulezity je, ze je mam ja, stav BNIB, folie na miste, jinak to nema asi smysl

2. Doba vyroby: 10/2015 - 03/2016, kusy nevim, ale moc to nebude, na Baselu 2016 nahrazeny ref79230. Spekulovat o nejakym konkretnim poctu kusu nema asi cenu, to vi v Tudoru.

3. Maji, ale dulezitej se stav, za me: pokud jsou na foliich, tak jo... ;) jinak jich je dost na ch24, takze se staci podivat tam, za kolik se nabizeji. Zamerne pisu nabizeji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Takze 2 ... ?

2. Dekuji za info, pulrok produkce a cislo vi jen Tudor a mozna panbuh, jak jsem tusil.

3. Nejtezsi otazka, sberatelskej potencial je danej omezenou dostupnosti / produkci / previsem poptavky specifickou odchylkou nebo chybou, foliovniky s paragonem na tom byvaji nejlepe obecne ;) ale nezda se mi ze by se ceny i jetejch modelu drzely nejak nizko coz bylo jadro dotazu na kterej zrejme odpovi az cas. Tiktak ;$

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...