Přejít na obsah

Ochranná fólie na skla hodinek


Doporučené příspěvky

Ahoj, kdyby někdo sháněl to, co jsem nemohl dlouho nikde najít, tady je odkaz na hodinářství pana Frýdla.

https://hodinar-frydl.sluzby.cz/fwg-ochranna-folie-na-skla-hodinek-40-mm-sada-100-ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako, výsměch fajn, ale co takhle hodit tu odkaz na nějakou smysluplnou variantu na hodinky s plochým sklíčkem, která by se podobala ochranným sklíčkům na mobily? Já si na mobil lepím tenké tvrzené sklíčko. Rozbilo se mi zatím jedno a před rozbitím už mělo pár menších škrábanečků. Na samotném skle mobilu ani vlásečnice. Jako nové.

Tak mi nepřijde jako totální bejkárna dát na sklíčko hodinek něco podobného. Může se tu samozřejmě strhnout debata o kvalitě antireflexu, lícování s hranami sklíčka, bláblá, ale není to v nějakém smysluplném a kvalitním provedení v podstatě dobrý nápad i na "hloupé" hodinky, ne jenom na ty dotykové "chytré"?

Třeba něco takového

https://www.amazon.com/Exuun-Universal-Tempered-Protector-Hardness/dp/B01GRQXZQ6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dejte případně pozor na dobrý rozměr. Avizované rozměry nekonvenují s rozměry sklíčka. Je to typizovaný na daný hodinky. Ale dá se to s pánem vykomunikovat.

https://www.sklo-na-samsung.cz/c/1647-tvrzena-skla-a-folie-pro-hodinky-samsung-gear

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Na Protrek PRW 3000, neco na zpusob skla na mobil mam... Stalo to par peněz a jedno sem kvuli vrypu uz měnil, plast na hodinkach byl v pohode...

Dobrý den,můžu se prosím zeptat,jak šlo odlepit to poškrábané ochranné sklíčo z minerálního skla na hodinkách?Použil jste na to nějaký nástroj,nebo jen nehtem?nehrozí poškození?Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,můžu se prosím zeptat,jak šlo odlepit to poškrábané ochranné sklíčo z minerálního skla na hodinkách?Použil jste na to nějaký nástroj,nebo jen nehtem?nehrozí poškození?Děkuji za odpověď.

Ahoj či dobrý den :-)

Sklíčko funguje na stejném principu, jako ochranné sklo na mobilu,čili jde bez problémů sundat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, a omlouvám se, že sem ten dotaz zasklil... Asi sem si nevšiml...

 

Ale jak píše kolega, je to stejný materiál jako na mobilu, takže buď nehtem nebo něčím podebrat a sloupne se to samo... Myslím že sem to načal špendlíkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Postoupil prosím někdo v problematice ochrany skla dále?

Odkaz na 100 folií za 200 je fajn, ale bral bych spíš 1 folii za 2 kč.

Vůbec nejradši bych skleněnou folii 9h. Na aliexpresu za pár korun, ale už bych nestihl doručení do konce bezcelní vyjímky, takže to nedává smysl. 

Nemáte zdroj v čr?

2E3C5EFA-21C7-4F1D-B3C5-F1A6B88600EF.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...