Přejít na obsah

Dopravní zpravodajství


Doporučené příspěvky

 

Jsem jel z Průhonic na Vinohrady a pak do Letňan a s Waze v pohodě. Lehce fronta, ale hejbalo se to. Radit p. YPOVI, aby si to dal do busu nebudu :-))

to nemusis ..... ja tam jezdim po kolejich Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 597
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechci, aby to vyznělo jako rejpání, protože to z důvodu toho, že mě to též brzo čeká, ale vy tam řešíte něco i jiného než fronty.

 

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/modre-zony-radnice-brno-stred-regulace-zprisneni-zeleny-pas-parkovani.A190404_468295_brno-zpravy_krut

 

Parkovací zóny jsou pouze pseudopolitický problém, kterým se někdo snaží odvrátit pozornost od skutečnosti, že se Brno dostalo na úroveň D1 - samý výkop, samá uzavírka, samé kolony, samý ťukanec, prostě totální chaos.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, napadlo mě, že než plevelit vlákna jiného charakteru ( naštvání, dotazy pelmel ), že založím vlákno ohledně dopravy ....

Asi je to malinko OT, ale přeci jen blízko tomuhle vláknu. Jen pro zajímavost, jak je to u vás s parkovacíma kartama? Ptám se proto, že u nás do loňska bylo možný napsat na jednu kartu víc aut, ale platil´s jen auto jedno. Což mi přijde celkem OK neb stejně v danou době je v zóně jen jedno z aut. Od letoška to změnili s tím, že i když máš jen jednu kartu, zaplatíš auta obě. Prej s tím lidi nějak fixlovali ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, u nás konkrétně je to zatím nijak. Na červenec se chystá veřejné projednávání (odsunuto z března) a vzhledem k tomu, že se s námitkama a připomínkáma bude vypořádavat jen jeden úředník-bohužel já, tak to bude pr.. er.

Tady to myslím funguje tak, že každé auto platíš zvlášť a druhé je sakra znevýhodněné, ale přesně info nemám (donedávna byl co městská část jinej systém, v tom aby se vyznalo cune).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdycky, kdyz jedu po D1 tim mistem, tak nad tim premyslim. Nrvite nahodou nekdo, proc mezi dvemi zrekonstruovanymi useky nechali nekolik desitek metru stare dalnice?

https://mapy.cz/s/3qu4w

Zcela můj odhad a hádání z klobouku-jestli vidím dobře je to most, sjezd, nájezd. Technologicky složitější, bude se dělat pozdeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale to se zatim vsude delalo pri rekonstrukci.

Nemusí být vysoutezeno díky ceně. Do tohodle úplně nevidím (a nemám tam kamarády na preptani). Ty veřejné zakázky jsou nelogické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, u nás konkrétně je to zatím nijak. Na červenec se chystá veřejné projednávání (odsunuto z března) a vzhledem k tomu, že se s námitkama a připomínkáma bude vypořádavat jen jeden úředník-bohužel já, tak to bude pr.. er.

Tady to myslím funguje tak, že každé auto platíš zvlášť a druhé je sakra znevýhodněné, ale přesně info nemám (donedávna byl co městská část jinej systém, v tom aby se vyznalo cune).

Martine dík. Jinak já docela chápu i progresivní cenu u dalších aut, ale pokud je máš napsaný na jedný kartě, tak jsem to bral jako něco trochu jinýho - prostě v zóně vždy parkuje jen jedno z nich. Ale to je fuk, stejně s tím nic neudělám, jen mě zajímalo jak je to jinde,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine dík. Jinak já docela chápu i progresivní cenu u dalších aut, ale pokud je máš napsaný na jedný kartě, tak jsem to bral jako něco trochu jinýho - prostě v zóně vždy parkuje jen jedno z nich. Ale to je fuk, stejně s tím nic neudělám, jen mě zajímalo jak je to jinde,

Dle mého se s tím u vás kseftovalo tak, že držitel karty si tam prostě připsal auto např.najemnika a stalo se tam vesele obema. Já bych to tak alespoň doporučil udělat (a pár dalších nápadů bych asi též použil :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle i ta dálnice je jen můj odhad a zkušenost. U obou bych se musel seznámit přesně s mistopisem (když by byl zájem či jinej dotaz) stačí sz, nebo si napsat o e-mail. Pak na to je více času a můžu vymyslet víc.

Tady to berte jako nástřel nanečisto a přemýšlení (jestli je toho úředník schopen :-)) nahlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě to stačí, já se ptal jen ze zvědavosti, jak je to jinde. A pokud jde o tuto část - "Na červenec se chystá veřejné projednávání (odsunuto z března) a vzhledem k tomu, že se s námitkama a připomínkáma bude vypořádavat jen jeden úředník-bohužel já, tak to bude pr.. er.", tak přeju co nejmíň prudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom doufám, že se podaří dopátrat toho prudce a bez příčiny brzdícího vocasa.

A co ti ocasove, kteri nedodrzuji bezpecnou vzdalenost? Ta havarie vznikla kvuli nim. Je jasne videt, ze nekolik aut to v pohode dobrzdilo, ale pak idiotu, kteri nutne museji jet nalepeni na toho pred sebou uz to nedobrzdilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já psal o nalezení toho, který nakonec odjel. Ti, co do sebe bouchli hledáni být přeci nemusejí.Pokud jsi měl potřebu se vyjádřit k těm, co to nedobrzdili, nechápu, proč citujes mne, který se ptal na něco úplně jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...