Přejít na obsah

Fotka

V: Breitling za Seiko / Doxa

breitling navitimer pluton seiko doxa sub vintage chrono

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 VojtaB

VojtaB

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 15.únor.2019 - 20:49

Ahoj,

koupil jsem je z nostalgie (moje první hodinky na fóru byly ana-digi Béčka) a vůbec nejsou špatný, ale asi bych si dovedl už po těch letech tady představit jiný kousky... A ideálně Seika :) Takže pokud by se někomu chtělo měnit, nabízím analogové digitálky z 90. let, Plutony. Všechno šlape jak má, dnes jsem s nimi byl na tlakovce (10bar a ok), tah k nim je.

IMG_20190206_105443_1.jpg

A co za ně? Úplně ideální by byly 6105 nebo Seiko Monaca, ale nepohrdnu ani jinými Seiko chrony nebo nějakými neobvyklými kousky jako Rally Diver, Moving Design, Lanďáky, Scubamastery nebo třeba Tuňáky či (baby)MM... Prostě pokud vás omrzela Seika a chcete Béčka, dejte vědět. Prosím ale ne tuctovky jako SKX, Suma, nové Samuraje a Želvy, atd.

Případně bych ještě rád jednou zkusil Béčka Colty / Superocean / Doxa Sub, tak to by byla taky možnost, kdyby náhodou. Ale u těch Doxa případně prosím jen nějaké základní modely, limitky jako Project Aware a tak jsou sice krásný, ale Doxy za 40 nebo 50 tisíc úplně nedocením... Doplatky nahoru a dolů ale nejsou problém.

Díky za prostor

#2 VojtaB

VojtaB

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 21.únor.2019 - 11:13

Tak ještě up... 6105, Red Alpinist nebo Doxa Sub značka ideál :)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:breitling, navitimer, pluton, seiko, doxa, sub, vintage, chrono