Přejít na obsah

Fotka

Longines vintage, calibr 6952

vintage longines

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 TomNguyen

TomNguyen

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 419 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 21.únor.2019 - 13:50

Rád bych Vám touto cestou nabídl vintážní Longines, calibr 6952, manuální nátah. Měl by být z 80.let dle info, co jsem dohledal. Stejný strojček používali v Conquest a Admiral v té době, tohle je bohužel jen obyč. verze.

Všechno je origo, včetně signovanou korunku. Velikost 36mm,18mm nožky, ale jak jsou hranaté tak jsou prudce nositelné i teď. Má date quickset, pracuje ale obousměrně (dopředu a pozpátku). Nevím, jestli je to vlastnost nebo něco špatně se zoubkama, Já jsem na to radši nikdy nešáhl, abych si to náhodou nepoškodil. Dýnko lehce poškrabané od prasáckého hodináře.

Hodinky mám 3 roky, plánoval jsem ho dát na lázeň a pak ho teprve nosit, bohužel jsem nenašel hodináře (v Plzni mi dorasili pár hodinek, tak jsem jim tohle nechtěl svěřit), nebyl jsem též schopen dát stranou prachy na opravu. Za celou dobu jsem je měl na ruce 2x když jsem vybíral na to řemínek. Hodinky jsou FUNKČNÍ, natáhl jsem je a mají 36h rezervu, nicméně dělali +5 min/den, takže budou potřebovat vyčistit a namazat.

Důvod prodej: Chci dát peníze na jiný koníček.

Cena: 5.999 Kč

Předání v Plzni/Stříbro nebo pošta.

V případě jakkémkoliv dotazu, neváhejte mně zkontaktovat.

Přiložený soubor (y)

#2 TomNguyen

TomNguyen

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 26.únor.2019 - 11:17

Hodinky mají mít ještě tzv. zero hour reset, to znamená, že při vytažení korunky funguje něco jako hacking, kde vteřinovka dojde ke 12ce a pak zastaví. U mých hodinek nefunguje korektně, někdy zastaví na 12ce, někdy až na 2ce. Myslím si, že když se vyčistí tak bude fungovat v pohodě.

Nemám rád dlouhé prodeje, takže jediná a velká sleva. Nová cena 4999 Kč.

Jestli se neprodají, holt zůstanou doma a počkám na další výplatu na vyplacení hobby

Tento příspěvek byl upraven od TomNguyen: 26.únor.2019 - 11:20

#3 TomNguyen

TomNguyen

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 10.březen.2019 - 11:14

Nedělní UP, vintage LONGINES za 4999

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:vintage, longines