Přejít na obsah

Squale 50 Atmos Onda Azzurro


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě se strašně líbí. Paráda. Manželka mi řekla, že jsou teploušký, ale ona tomu nerozumí :)

Super kousek

No, v kombinaci s tím trikem má manželka pravdu :-). Ale hezký jsou.

MKR promiň, neber si to osobně, je to jen dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem. To mě mrzí, že se Vám moje tričko z výprodeje z Altisportu (nebo odkud) nelíbí :-) Dokusan má pravdu, jeho manželka tomu nerozumí :-) A kuncák7 už tuplem ne :-)

 

Naštěstí mám svoji orientaci zatím stále jasnou (a v mých letech se už asi nezmění), to je tady furt samý fashion okénko atd., tak to jednou člověk sladí a je hned za teplouše (nic proti nim).

 

2xMíra - já to naopak oceňuji, jsem rád, že není 2x logo ani na cifru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné jsou o tom žádná,ale spíš pro babu.

Přestaňte mi to očkovat do hlavy :-) - je fakt že jsou takové ?jemnější?, přecejen zrovna tahle barva (jsou tři) je asi nejvíc dámská, ale tak nějak je mi to jedno a netrápí mne to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborný. Gratuluju. Zrovna dneska jsem se díval na ty tmavě modrý. Měl jsem blue blasted a měl jsem je moc rád. To pouzdro je perfektní.

Děkuji. Já měl prostě strašný nutkání na něco lesklého, komplet lesklého, jsem se měl narodit jako straka totiž... Pouzdro je fakt super, na to oni jsou fakt machři. Poměrově cena / výkon se mi to taky moc líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barva super, absence žraloka s těžkou lordózou super (vím, že ke Squale žralokonápis patří, ale mě tam prostě se.e.) Jakou mají výšku? 50 atmos mají 14 mm, ale na fotce z boku mi tyhle přijdou vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...