Přejít na obsah

Exportní potápěčské Ancre...


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Podle pouzdra je to YEMA a strojek i s rokem výroby jsi uhádl. Tak máš dost informací a až je prodáš za těch stopade, tak mám u Tebe 20% :whistling:

 

Ten tanečník mi docvakl až pak... Dobře Ty! Poslal jsem jim fotky. Mají podoru 24/7. Napsali, že to prověří a dají mi vědět zpět. Pokud je budu prodávat, tak 20 % jde k Tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto mi odpověděli z Yema.com a jsme zase na začátku. Asi napíšu do Eltonu...:

 

Hello again,

 

Following our conversation Ancre is not our brand. I got the info below from a watch forum. Hope it can help you.

 

Prim is a brand of watches manufactured by the Czechoslovak/Czech Elton Hodin????sk?? company, former subsidiary of Chronotechna.

 

Established in 1949 Prim/Elton used to be the largest and only Czechoslovak manufacturer of watches, producing more than 13 millions of wrist watches. Nearly all were also sold in Czechoslovakia, practically every person either own one or had owned a Prim wristwatch. They also made some watches for the western customers under Ancre and Meister-Anker brands.

 

Regards,

David.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim, který se v rámci exportních verzí vzmohl vždy jen na přetisk ciferníku, že by udělal verzi s devizovým strojkem a pro daný typ udělal pouzdro s lunetou, které nepoužil nikde jinde... hmmm to bych se spíš klonil k variantě, že je to nevídaný bastl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jim ale poslal i fotky. A neodpověděli hned, ale po 6hodinach, takže to vypadá, že to prověřovali. Ta fotka ale vypadá opravdu hodně podobně. Jen proč by francouzská značka exportovala pod jiným názvem. Nejsou to Švýcaři ale i tak (aspoň jsou na západě)... Mám víc věřit co kde najdu, než odpovědi přímo od výrobce? Navíc u 44 let starých hodinek? Proč by lhali - v záruce už asi nejsou ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to přirovnal třeba k dnešním výrobcům sekaček a podobných výrobků v Číně. Velká fabrika chrlí ověřené a jednoduché výrobky a nápis na to plácne, jak si odběratel řekne.

 

A taky se o tom nebudou chtít bavit.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť jsi Kubo získal všechny informace co jsi potřeboval :

 

NEjsou to Primky

 

NEní to žádná rarita za dlouhé peníze

 

NEjsou to žádné extra kvalitní hodinky

 

Stroj víš odkud je, pravděpodobný výrobce je vypátrán, že netuší, co všechno se u nich v sedmdesátých a osmdesátých (třeba) natisklo na ciferníky za značky je normální, u mnoha výrobců je to zcela běžné a dvacetiletý kravaťáček mdlého rozumu co tam sedí v kanceláři bez jakéhokoli vztahu ke značce a její historii Ti toho asi těžko napíše víc, než strýček Google. 

 

Ale Ty bys radši věřil na ty Primky, viď ? Tak dobře by se to prodávalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...