Přejít na obsah

Sinn 556 ETA


kubson

Doporučené příspěvky

Nerekl jsem zkusenejsi ;) Panuje takovy obecny, podvedomy pocit, ze je ETA lepsi. Nebo je to tim, ze Sellita vlastne z ETY vychazi, takze ETA byla prvni a tim padem je vic preferovana? Tezko rict. Moc racionalnich duvodu k tomu nebude, myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl jsem zkusenejsi ;) Panuje takovy obecny, podvedomy pocit, ze je ETA lepsi. Nebo je to tim, ze Sellita vlastne z ETY vychazi, takze ETA byla prvni a tim padem je vic preferovana? Tezko rict. Moc racionalnich duvodu k tomu nebude, myslim.

+1 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sellity jsem měl jen dvě, jednou SW300, podruhý SW500. Shodou okolností obě v Sinnech. V jednom případě se nepodařilo hodinky seřídit do kulturního stabilního plusu (u ETy vždy bez problému), v druhém případě se po nejrůznějších problémech hodinky úplně vracely.

 

Dvoje hodinky nejsou reprezantativní vzorek, ale asi se mi nelze divit, že když můžu, radši ETu. To je jako koupit si flašku Republiky dvakrát - potřetí už to neuděláte. Na druhou stranu by mě Sellita neodradila, kdybych něco s ní opravdu chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja, ja se hlasim!

Ne, nic... Ja mam se Sellitou vetsi zkusenosti nez s ETOU, je to 1 ku cca 4. ETA chodila zpusobne, Sellita jednou naladove, jednou naprosto perfektne, dvakrat spise zpusobne. Objektivne nemam duvod se Sellity bat. Myslim ze je to jen v rukou vyrobce hodinek, kolik pece strojku venuje. A pokud mu tu peci dopreje, je uplne jedno jestli ETA nebo Sellita. Jak jsem rekl, myslim ze argumenty pro zvyhodneni ETY budou spise ne zcela objektivni a casto i trosku ucelove. Ale sam priznavam, ze kdybych si u jednech konkretnich hodinek mohl vybrat, za stejnou cenu, zvolil bych ETU. Tak teda uplne nevim jestli jsem do toho vnesl trochu svetla...neco mi rika ze mozna uplne ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja, ja se hlasim!

Ne, nic... Ja mam se Sellitou vetsi zkusenosti nez s ETOU, je to 1 ku cca 4. ETA chodila zpusobne, Sellita jednou naladove, jednou naprosto perfektne, dvakrat spise zpusobne. Objektivne nemam duvod se Sellity bat. Myslim ze je to jen v rukou vyrobce hodinek, kolik pece strojku venuje. A pokud mu tu peci dopreje, je uplne jedno jestli ETA nebo Sellita. Jak jsem rekl, myslim ze argumenty pro zvyhodneni ETY budou spise ne zcela objektivni a casto i trosku ucelove. Ale sam priznavam, ze kdybych si u jednech konkretnich hodinek mohl vybrat, za stejnou cenu, zvolil bych ETU. Tak teda uplne nevim jestli jsem do toho vnesl trochu svetla...neco mi rika ze mozna uplne ne :D

sám bych to líp neřekl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...