Přejít na obsah

Fotka

Tag Heuer Formula 1 GMT

Calibre 7 GMT Po servisu

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 slava23

slava23

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 261 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 26.únor.2019 - 16:29

Dobré odpoledne,

prodám hodinky Tag Heuer Formula Calibre 7 s GMT komplikací.

Hodinky jsou v kompletním balení z roku 2016 pořízené v UK. Tamtéž proběhl 14.8.2018 autorizovaný servis s garancí 12 měsíců. Servisní garanční kartičku mám. Tah je momentálně nastavený na 17,5 cm a mám další 4 články.

Technický stav hodinek je výborný, po servisu.

Vizuálně jsou hodinky nošené. Na tahu jsou vlásečnice, nejvíce na sponě, ale dá se to přeleštit. Na vložce lunety je na 24 škrábanec a na 18 ďubka, kdo by chtěl top stav, bude muset vložku vyměnit. Na lunetě jsou sem tam vrypy, ale ne hluboké, takže by to šlo řešit leštěním. Na pouzdře jsou vlásečnice a na ostrých hranách sem tam ťukanečky(hlavně na horní pravé nožce), ale ne hluboké. Šikovný fachman by si s tím uměl poradit (a že jich tady pár máme).  Na safíru je při detailním pohledu pod určitým úhlem vidět nějaká vlásenka u středového uchycení ručiček.

Snažil jsem se popsat neduhy co nejvíce a kdo mě zná, ví, že raději popisovaný stav přeženu a v reálu to není taková tragédie. I fotky trochu více zkreslují.

Za tyto hodinky po servisu v záruce v estetickém stavu, který je řešitelný (i když se řešit nutně nemusí, protože hodinky bez detailního zkoumání dělají parádu)

chci 22 000 Kč.

Přiložený soubor (y)

#2 vtxx

vtxx

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 64 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 26.únor.2019 - 20:06

SZ

Tento příspěvek byl upraven od vtxx: 26.únor.2019 - 20:06

#3 slava23

slava23

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 2.březen.2019 - 20:33

Hotovo.
Chronomagu díky za prostor a kupujícímu za obchod.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Calibre 7, GMT, Po servisu