Přejít na obsah

Fotka

Grand Seiko SBGC001

chronograph původní ciferník gmt

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
11 odpovědí na toto téma

#1 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 4.březen.2019 - 15:32

Zdravím všechny,

nabízím vlajkovou loď GS. Kalibr 9R86, 416 součástek, chronograf, GMT, Spring Drive, 50 kamenů, vertical clutch, column wheel, 72 hodin rezerva .....

Hodinky včetně kalibru byly velice detailně recenzovány třeba na ablogtowatch.com, pár citací:

"....... Grand Seiko Spring Drive Chronograph SBGC001, in its entirety, as it is out of the box, is exactly the package of design, movement, functionality, technology, accuracy, and value that one or more major Swiss brands should at least be trying to offer. You see, even before I typed a single word of it I knew: this review of the Grand Seiko Spring Drive Chronograph SBGC001 was going to be the most challenging watch review I’ve written to date. The reason is deceivingly simple, though: I personally consider the SBGC001 to be among the absolute best watches out there, available at any price right now on the market. I have given that statement a lot of thought throughout several weeks of careful consideration and countless comparisons to alternative brands and models."

Mám je od zdejšího velmi váženého člena a s dovolením odkáži na jeho inzerát, kde vystihl krásně charakter těchto ultimátek a připojil fotografie, které já bych asi nebyl schopen udělat (http://forum.chronom...001/?hl=sbgc001). Hodinky jsou v naprosto totožném stavu s výjimkou přibyvšího škrábance na levé spodní nožce, který bohužel vůbec netuším jak vznikl, ale je tam (fotku dodám). S hodinkami jsem jinak zacházel extrémně opatrně - kdo mě zná, ví. Hodinky dodám se vším všudy.

Po zralé úvaze stanovuji cenu na 132.000,-Kč. K vidění případně v Praze.

Tyto GS chrono s původním cifrem už v nabídce samozřejmě nejsou a nebudou. Nový ciferník se mi z důvodu nevyváženosti nelíbí a nevím, jestli (prodám-li je) budu mít někdy šanci je sehnat. I proto je mé rozhodování opravdu bolestivé. Kdybych aktuálně nepotřeboval cash, zůstaly by u mě. Mám silný (tvrdými daty ale nepodložený) dojem, že s tímto cifrem jsou v našich končinách jediné.

Stále tedy nejsem přesvědčen, že je pustím, takže si vyhrazuji právo inzerát kdykoli stáhnout. Díky za pozornost, jdu zamáčknout slzu.

Přiložený soubor (y)

#2 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 9.březen.2019 - 16:00

UP.
Neváhejte dlouho ;-)

#3 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2019 - 14:13

up na jedinečnou příležitost.

#4 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 20.březen.2019 - 20:21

Up

#5 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 25.březen.2019 - 06:02

Up

#6 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 3.duben.2019 - 11:37

Up

#7 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 8.duben.2019 - 05:28

Up. když je někdo vezme do pátku, tak za 129.900. Pak půjdou zpět na původní cenu.

#8 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 14.duben.2019 - 18:54

127.900

#9 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 21.duben.2019 - 20:54

Up, 126.000 nebo navrhněte, prinejhorsim se nedomluvime.

#10 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 26.duben.2019 - 05:05

Up

#11 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 1.květen.2019 - 19:57

Up, mate možnost me v rámci směny do něčeho ukecat ;-). Podmínkou je podstatný doplatek z Vaši strany, primárně shromažďuji cash. Breitling a velké Zenith nechci ;-). Ale třeba Seiko MM nebo něco obdobného, případně GS HAQ bych bral. Jo a trade price je 130. Díky předem za nabídky.

Přiložený soubor (y)

#12 elninoelnino

elninoelnino

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 5.květen.2019 - 19:04

Hotovo, lock. Děkuji za prostor a novému majiteli už teď závidím.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:chronograph, původní ciferník, gmt