Přejít na obsah

Černé chrona do 10K


Doporučené příspěvky

ještě jeden kousek  Seiko

https://www.timestore.cz/Znacka/Seiko-295/Seiko-Sportura/Seiko-Sportura-16282

 

edit

 

tak ještě jeden černočernej

 

https://www.timestore.cz/Znacka/Seiko-295/Chronograph-19675/Seiko-Chronograph-19249

Upraveno uživatelem spineshank
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poplatek za proclení se odvíjí od toho, kdo to zpracovává. Připočti nějaké průměrné 300,-. DPH je 21%. Clo je zanedbatelné oproti tomu DPHčku. Je lepší, když je cena za dopravu vyčíslená ve faktuře, jinak ti to můžou v proclívacím řízení přihodit.

 

Tak ak dobre rátam:

Kurz USD:Kč 22,65

- cena hodiniek 322,50 USD = 7305 Kč

- pošta free

- clo je max 0,8? = 21 Kč

- DPH 21% = 1534 Kč

- preclenie = 300 Kč

 

Výsledná suma = 9160 Kč

 

Takže do limitu sa vlezie a ešte aj na remienok ostane  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jura watches su tiez dake zelene certiny. 300 libier s dopravou a netreba sa trapit s preclievanim.

Mozno by islo uplatnit este 10% zlavu na prvy nakup.

 

https://www.jurawatches.co.uk/collections/certina-watches/products/certina-watch-ds-podium-precidrive-wrc-limited-edition-c034-417-36-057-10

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra to s kolegyňkou projdu, dnes jsem jí stihl ukázat ty Certiny a Seiko. Měla za to, že právě SEIKO je nějaká podřadná značka (prej to je něco jako SENCOR ne?) :)

 

Musím říct, že i já bych si z toho, co jste zatím naposílali. Zatím je čas, tak postujte dál!. Jo a z USA objednávat nechci, ideálně rychlá koupě. Myslím, že se bude rozhodovat na poslední chvíli a trnout pak, co si vymyslí celní pošta, nevím nevím ;) No a nehledě na to, že třeba na krámě se dá ještě upéct ještě nějaká ta sleva při nákupu v cash...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jenom dodám, že co se týče celních poplatků, tak to není tak jednoduché jak se zdá :) DPH se nepočítá pouze z hodnoty zboží, ale ze všech poplatků (částek), které jsou vynaloženy k doručení zásilky čili: hodnota zboží + doprava (pozor doprava zdarma není uznávána, a pokud není na fakture napsána, je dopočítána) + event. clo + ostatní poplatky (sem patří napr. poplatek za proclení) = ze součtu se odvede 21% DPH. Takže pokud si nenecháte hodinky (nebo cokoliv jiného) poslat s již predplacenymi celnimi poplatky (např. amazon tohle nabízí a opravdu se to vyplatí), tak se vám to ve finále poměrně hodně prodraží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra to s kolegyňkou projdu, dnes jsem jí stihl ukázat ty Certiny a Seiko. Měla za to, že právě SEIKO je nějaká podřadná značka (prej to je něco jako SENCOR ne?) :)

 

Musím říct, že i já bych si z toho, co jste zatím naposílali. Zatím je čas, tak postujte dál!. Jo a z USA objednávat nechci, ideálně rychlá koupě. Myslím, že se bude rozhodovat na poslední chvíli a trnout pak, co si vymyslí celní pošta, nevím nevím ;) No a nehledě na to, že třeba na krámě se dá ještě upéct ještě nějaká ta sleva při nákupu v cash...

 

Mne prišli tie hodinky za 7 dní aj s preclením  ;)

 

Ale chápem, že nie každému to stojí za prípadné problémy s reklamáciou. Osobne som problém s colníkmi nemal. Do SR ashford posiela cez UPS, u mňa si neúčtovali žiadny poplatok za preclenie a celé to trvalo asi 3 dni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ak dobre rátam:

Kurz USD:Kč 22,65

- cena hodiniek 322,50 USD = 7305 Kč

- pošta free

- clo je max 0,8? = 21 Kč

- DPH 21% = 1534 Kč

- preclenie = 300 Kč

 

Výsledná suma = 9160 Kč

 

Takže do limitu sa vlezie a ešte aj na remienok ostane  :D

 

Já to mám bez rátání (teď nejsem schopen rozklíčovat všechny položky) jako příklad:

 

nákup 647$ včetně dopravy, proclení na UPS, doplatek 3166,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tissoty super!

Certiny mám osobně moc rad, ale pro spoustu lidi je Certina to samé jak Festina. A neptejte se mě proč.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...