Přejít na obsah

Čim ošetřit kožený pásek


Doporučené příspěvky

Je pravda, že třeba ty vosky mnohdy kůži ztmaví, ale i tak jej rád používám, nejen na kožené řemínky. Je vhodný spíše na hladké kůže.

Dalším volba, především když je kůže dost suchá je pak lanolin, přípravek na kůži s lanolinem. Vsákne se, kůži "zvlhčí", vrátí ji pružnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš něco takového - https://www.babiccinobchod.cz/p/balzam-na-kuzi/ ?

Je pravda, že třeba ty vosky mnohdy kůži ztmaví, ale i tak jej rád používám, nejen na kožené řemínky. Je vhodný spíše na hladké kůže.
Dalším volba, především když je kůže dost suchá je pak lanolin, přípravek na kůži s lanolinem. Vsákne se, kůži "zvlhčí", vrátí ji pružnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je skoro až jedno co se použije, jen když je to nějak mastné či kluzné, nevysychá to a nekazí se, nebo nesmrdí. Oleje (dětské, tělové i některé kuchyňské), různé krémy, masti, mazadla,... Koupelna a kuchyně toho nabídnou dostatek.

Samotné vosky bez přídavku maziv nesou dobré, zhoršují pohyblivost vláken v kůži a zvyšují sklon k praskání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal mám novej řemen a je extremně vyschlej, tak chci zkusit ho něčím napatlat jestli se to zlepší. Zatím jsem taky nikdy žadný řemen neošetřoval. Navíc když to napatláš jen trochu tak to mastný na povrchu nebude. 

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...