Přejít na obsah

Fotka

P/V Squale Atmos 30 Green GMT

Squale GMT Hommage

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Olaf

Olaf

Učedník

• Member_50
  • 171 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 10.březen.2019 - 23:44

Ahoj vespolek,

pouštím dále před nedávnem zde na fóru pořízené Squale Atmos 30 Alpine Green GMT, jedná se o tento kousek. Objektivně jim, kromě hommage stylu a slabší, ale pořád dostatečný, Lumi (želvy to nejsou), nemám co vytknout, naopak, poměr výkon/cena je bezkonkurenční, ale na ruku se už moc nedostanou, protože jiné kousky. Stav oproti nákupu: deskdiving šrámy na sponě, viz foto, ovšem nic, co by „nešlo rozleštit“. Pouzdro, safír, luneta a zbytek tahu bez vad či známek nošení (nebo jsem je nenašel). Podotýkám, že aktuálně je tato varianta u Squale vyprodána.

Nabízím je za „identických“ 14.000,- Kč. Uvozovky proto, že předmětem prodeje oproti původnímu inzerátu není Steinhart kůže a hnědý nylon watchgecko, jinak je vše (tzn. zejména 8x nato) obsaženo.

Předání v Praze a blízkém okolí, nebo pro chronokrajany z NRW v Düsseldorfu. Pošta ne, protože pošta, aneb vždy se dá domluvit vhodnější předání, nestyďte se zeptat. Pro jistotu, abych nebyl nařčen za micro-hommage spekulanta, hlásím, že hodinky nabízím za vyšší (DHL und Bankspesen deckend) cenu i na UF.

Nebráním se výměně ideálně za Laco Paderborn nebo TH F1 GMT Batman, ale ve finále je mi to currywurst, doplatky oběma směry, nahoru třeba do 15 tis. Kč. Podotýkám, že želvy mám a Samuraje nebo Suma nechci. Zlevňovat nebudu, takže prosím nezkoušejte nižší cenové návrhy, vyšší zvážim. Sleva za parádní kousek ve stavu novejch s prodlouženou zárukou a osmi nato strapy by byla urážkou na slovutné cti všech omáž kousků.

Fotky 1 - 7 s díky a dovolením od Jupitera, pač mu to fotí krásně, následují moje fotopokusy z dneška se stříbrným pozadím, na jedné „foto“ zvýrazněny šrámy na sponě. Díky za prostor.

Přiložený soubor (y)

#2 Olaf

Olaf

Učedník

• Member_50
  • 171 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 14.březen.2019 - 16:09

Rezervace do soboty. 

#3 Olaf

Olaf