Přejít na obsah

Seiko SLA033 "Willard"


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V den, kdy člověk poprvé rozdělil kružnici do stejných pravidelných výsečí se lidstvo výrazně přiblížilo k ovládnutí světa, potažmo i vesmíru. Těžko říct, co na tom Seikařům není recht, že se soustavně snaží naše vnímání přesnosti sabotovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a luneta je tiez ukazkova.. :D 3-9-12 ..chapem ze je to mierne z uhla a luneta je pootocena o jeden zub - preco vlastne niekto vypublikuje produktovu fotku s rozladenou lunetou neviem - ale uhlovo to proste nesedi

 

Produktové fotky robia schválne s nejakými posunmi, aby bolo jasné, že to je foto reálnych hodiniek z dielne Seika a nie nejaký fotošop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi. Ta ochrana korunky je vyloženě výborná, (když u teda musí být korunka tak macatá v rámci stylu).

Každopádně, srovnávaje poměr cena/výkon, musím SEIKO poděkovat, že vyšle do světa takové kousky ;o)


(Hrdý majitel SNZG15k1+keramický tah - ještě jsem nemusel nikdy říct "co bych čekal za ty peníze")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi... jádro je v tom, že i na hodinkách za sto litrů se najde chlup špatný. Tak na ty svoje lowendy budu shovívavý ;o) - ostatně, pořád je mám za ty nejhezčí z celé kolekce a jiné bych nechtěl.

ale může to být můj osobní výstřelek - s manželkou jsem taky spokojený, i když jiných modelů jsou plné katalogy. Základní funkčnost mají plus mínus stejnou ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...