Přejít na obsah

Názvy různech modelů od SEIKO


afrikab

Doporučené příspěvky

Tedy...fakt masakr....Seiko,jako takové,vůbec nemusím.....nechápu,co kdo vidí na Monstrech,Samurajích či modelu Sumo...model 5 taky e-e......ale pak kouknu sem a vidím model Alien a hlavně,model Arnold......takové(Arnold) jsem chtěl od doby,kdy jsem,jako piškot,viděl Commando...... :rambo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

omlouváme se za OT, ale při prohlížení těch modelů Seiko mne napadlo, že by mi zde mohl někdo poradit. Sháním nerez tah na černá Monstra a už jsem to dával i do sekce Koupím, ale neuspěl jsem. Nechci ten původní originál, ten se mi moc nelíbí, ale spíš nějaký oyster.

Dají se koupit na e-bay okolo 30USD. Nevíte někdo o nějakém jiném zdroji, kde by cena nebyla vyšší než ta zmíněná?

Ten tah budu nosit spíš příležitostně, proto mi tak moc nezáleží na tom, aby to byl originál a nechci za něj dávat víc než těch 45USD=cca 700,- Kč.

Díky za případné rady.

 

PS: kdyby náhodou někdo měl fotku Monster na oyster tahu, tak prosím o postnutí, díky ;)

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si na eBay od prodejce Watchadoo Heavy Steel 20 mm Diver Bracelet, lepší tah v týhle cenový hladině k Monstrům nenajdeš, s dopravou kolem 50 USD

 

 

Nebo si něco vyber u Herberta Zahy z Německa, mluví trochu česky :)

 

Díky, ten vypadá fakt bytelně. Mrknu na něj.

D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Kup si na eBay od prodejce Watchadoo Heavy Steel 20 mm Diver Bracelet, lepší tah v týhle cenový hladině k Monstrům nenajdeš, s dopravou kolem 50 USD

 

 

Nebo si něco vyber u Herberta Zahy z Německa, mluví trochu česky :)

 

 

Díky Viktore, tah je už doma a musím říct, že je fakt "heavy", ale vypadá perfektně a Monstra díky němu vypadají o 50% lépe :thumbsup_anim:

post-2402-1215950896.jpg

post-2402-1215950901.jpg

post-2402-1215950907.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Tedy...fakt masakr....Seiko,jako takové,vůbec nemusím.....nechápu,co kdo vidí na Monstrech,Samurajích či modelu Sumo...model 5 taky e-e......ale pak kouknu sem a vidím model Alien a hlavně,model Arnold......takové(Arnold) jsem chtěl od doby,kdy jsem,jako piškot,viděl Commando...... :rambo:

 

Ano, to jsou hodinky na nošení klád z lesa! Musím je mít...nejlépe přímo filmovou verzi se dvěma subdialy, i když tu jsem nikde nenašel. Každopádně...masakr :thumbsup_anim: :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se mi líbí ten Darth Vader (SBBN011). Snesl bych i ten quartz.

Sakra, jdu najít cenu.

 

Edit: Tak cca. 1.400 dolarů. Není to láce, ale budu uvažovat. Průměr sice jako kráva, ale protože nemají nožky, tak se to částečně zmenší.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy...fakt masakr....Seiko,jako takové,vůbec nemusím.....nechápu,co kdo vidí na Monstrech,Samurajích či modelu Sumo...model 5 taky e-e......ale pak kouknu sem a vidím model Alien a hlavně,model Arnold......takové(Arnold) jsem chtěl od doby,kdy jsem,jako piškot,viděl Commando...... :rambo:

 

Osobne taky Seiko styl nemusim, ale black monstra jsou v realu opravdu pekne a precizni hodinky. Skvele padnou snad na kazdou ruku, maji perfektni proporce a kazdy detail je pekne proveden. Za ty penize proste nemaji chybu. Jak jsem uz nekde psal, muj infantilni postreh je, ze na gume pusobi, jako by je nekdo vytahnul z potapecske soupravy. :cigar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...