Přejít na obsah

Omega Seamaster City Edition


kdojinej

Doporučené příspěvky

Neviděl jsem, že by to tu bylo, špecialita od Omegy z kolekce "City Editions": London, Paris, New York, Singapore a pro mě trochu nepochopitelně Switzerland... Vypadají krásně všechny, cena jestli se nepletu někde kolem 160 000Kč. Zrovna ty Switzerland vypadají úžasně... Zaujaly mě už Edizione Venezia, ty jsou taky krásný..

https://www.omegawatches.com/watch-omega-specialities-city-editions-51113402006002

 

post-14984-0-62350700-1553436969_thumb.png

 

post-14984-0-14315600-1553436974_thumb.png

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne, velmi pekne. Klasicky tvar, novy kaliber. Tie nove anti-magnetic strojovne su super, pre mna hlavne preto, ze svoje Bondovky s kalibrom 2500D som uz niekolkokrat zmagnetizoval. Ale City edition nebudu velmi rozsirene....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký oblekovky, akorát mi přijde divný zařazení pod kategorii "Seamaster", kterou mám spojenou s potápkama (AT jsem bral jako takový hybrid na všechno včetně vody), ale čistý oblekovky bych pod označením "Seamaster" nečekal     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu bez invencie :(

 

Odoslané z Mi A1 pomocou Tapatalku

Neni vetsi hloupost, jak zdokonalovat dokonale. O to se snazi spousta znacek vcetne Omegy, ale napriklad u Rolexu to dospelo do faze, kdy pribuzenstvo uz se tak pokrizilo, az zdegenerovalo :)

 

Mě zaujal přesun omegazeměkoule na nožku, nápis nerez ocel na druhou nožku a sériové číslo na strojek. Hm.

Presun na nozku je z toho duvodu, ze se nevejde nikam na dynko. Jetse nez me napises ze vejde, tak se podivej poradne :)

Seriove cislo bude verim na produkcnich hodinkach normalne na nozce i strojku.

 

Mě se líbí i ty modrý London

jj, ty jsou paradni, na tu modrou se pujdu podivat. Maji i super velikost 39,5mm, krasa

 

Hezký oblekovky, akorát mi přijde divný zařazení pod kategorii "Seamaster", kterou mám spojenou s potápkama (AT jsem bral jako takový hybrid na všechno včetně vody), ale čistý oblekovky bych pod označením "Seamaster" nečekal     

Nazev Seamaster se datuje od 1947 a ta rada vznikla jako univerzalni model hodinek, na bazi zkusenosti s hodinkami dodavanymi behem WW2 armade. Nejbliz je ji dneska asi prave Seamaster Aqua terra.... mely to byt univerzalni hodinky pro kancl, sport, dovolenou, divadlo. Ty je mas spojene az s nastupem ikonickeho Seamaster 300 z roku 1958.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presun na nozku je z toho duvodu, ze se nevejde nikam na dynko. Jetse nez me napises ze vejde, tak se podivej poradne :)

Seriove cislo bude verim na produkcnich hodinkach normalne na nozce i strojku.

 

Nooo, moje grafické schopnosti nejsou valné, ale co třeba takhle, jako vycházející planeta Omega na horizontu? :) 

 

post-49277-0-48367300-1553533671_thumb.jpg

 

Na sériové číslo jsem zvědavý jak to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...