Přejít na obsah

Fotka

Omega Speedmaster

Omega moonwatch speedmaster

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 LordSpar

LordSpar

Učedník

• Member_50
  • 186 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha Kbely
  • Fanoušek značky:Prim, Christopher Ward, Victorinox, Garmin, Omega...Extreme Flight RC, Mazda, Apple

Publikováno 25.březen.2019 - 20:59

Jsem hodne nalomeny az dokoncim svou dePrimacni etapu poridit nove moony. Nez se, ale vydam touto cestou a uvalim sileny balik, tak bych chtel vyzkouset, zda by nekdo prodal neceho pekneho. Idealne jasny puvod, pekny az top stav, sportovne - elegantni vzhled... klidne i neco vintage ala 70-80’. Libi se mi i Soccery, Flightmastery - tam si nejsem jistej jestli uz nejsou moc vysoke, ale i jine modely... Dnes jsem u Dusaka zkousel Marky IV a ty uz jsou extra vysoke. No a pokud by se nekdo zbavoval Moonwatchu, tak to by bylo paradni.

Fajn vecer :)

PS: Rad bych neco s inhouse strojkem, tedy ne s etou. Automat/manual oboje mozne...

Tento příspěvek byl upraven od LordSpar: 25.březen.2019 - 21:03

Pro kontakt prosím - lordspar ačko gmail.com

#2 LordSpar

LordSpar

Učedník

• Member_50
  • 186 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim, Christopher Ward, Victorinox, Garmin, Omega...Extreme Flight RC, Mazda, Apple

Publikováno 5.duben.2019 - 20:43

Ahoj cca do tydne snad uz bude finance vyresena a jsem temer rozhodnut vzit moony, ale pokud vas doma neco svedi, ma to na sobe napis omega a je to sportovne ladene, tak se ozvete ;-P

#3 LordSpar

LordSpar

Učedník

• Member_50
  • 186 příspěvků(y)

Publikováno 23.duben.2019 - 22:37

Ahoj - ruzne koketovani probiha, ale zatim jsem to finalne nerozsekl. Uz mam prostredky, tak muzeme zacit navazno :-D

V posledni dobe tu probehly troje Moony - ja chci take jedny - asi klasika s hesalitem v moc peknem stavu si prosim ;-)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Omega, moonwatch, speedmaster