Přejít na obsah

Fotka

Breitling Colt 44 superquartz

44mm COLT Breitling caliber74

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 133 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha/Karlovarsko
  • Fanoušek značky:Omega, Breitling, Tudor, Prim

Publikováno 25.březen.2019 - 21:39

Vážené kolegyně a kolegové,
rád bych Vám nabídl koltí Béčka 44mm s pohonem superquartz. Hodinky jsou kupované v roce 2015, jsou v kompletním balení: papírová krabice, certifikát COSC, digikarta, pouzdro na karty, kožený box, pečeť a hodinky:). Jsou na černé originální kůži s bílým prošitím a origo trnovkou. Samotné hodinky jsou v moc hezkém stavu, sklo čisté i AR, luneta má drobné vlásečnice, ale nic co by nešlo.... Kůže ještě udělá hodně parády. Přidám kvalitní nenošený noname Ocean Racer v černé barvě s B.trnovkou i osičkami. Za mě super hodinky, ale něco musí z domu, nakupoval jsem. Otočná luneta, plastické indexy, zajímavý šrafovaný cifr, výborná lumi, pouzdro vhodné i na menší ruku (žádné 44 mi nikdy nebyly), kukačky mají opravdu koule a šlapou docela přesně :). Preferuji osobní předání Praha, K.Vary, ale zvládnu i kurýra, pošta NE. Cena 36tis. Fotka kompletu z mobilu, detaily na mail. Díky za prostor.

Přiložený soubor (y)

#2 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2019 - 17:53

UP...hodinky jsou opravdu krásné, nemusí se vrtěti, když nejsou na ruce a přesnost jak digitálky :lol2: . Snížení ceny 35,5tis. za kompletní balení, kurýr nebo káva na mě, dohoda možná, výměna spíš jen stále za peníze.

#3 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 8.duben.2019 - 18:14

UP a už máte přezuto? Letní Colty čekají v boxu na nového majitele. Přišlo pár nabídek na výměnu+doplatek, ale stále raději vyměním za kačky... Kdyby to někdo chtěl bez té 2. spony a gumy, tak se určitě taky domluvíme.

Přiložený soubor (y)

#4 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 15.duben.2019 - 14:02

HUP - včera jsem je vyndal a světe div se, stále jdou přesně, AR taky funguje a ještě k tomu svítí! Ten cifr je od 12-3 a 6-9 pěkně šrafovaný a vteřinovka má hrot barvený opravdovou krví z jednorožce :eek: . Přišly mi nějaké nabídky na výměnu, ale hodily by se mi hlavně jako pořád kačky. Takže pokud něco měnit, tak jenom nějaký levnější kousek + tučný doplatek z Vaší strany. Nová cena 35tis. 

Přiložený soubor (y)

#5 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2019 - 09:04

Mám tu povelikonoční supy, ale s rezervací si nejsem zcela jist, protože nějak ten nejakčnější nyní mlčí....možná je vysílen koledovačkou :cheers: . Nabídky na výměny přišly, ale zatím nic, co bych nutně potřeboval. Proto si dovolím ještě UP a již jen kosmetická úprava ceny na 34,5tis. Jo, ještě jsem dostal dotaz ohledně lumi, tak jsem se to snažil mobilem blejsknout, svítí to velmi a v reálu to není ani takhle krásně rozmazaný :photo:

Přiložený soubor (y)

#6 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 6.květen.2019 - 10:05

Děkuji všem za zájem, chronomagu za prostor....Colty se už točí novému pistolníkovi na zápěstí! LOCK

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:44mm, COLT, Breitling, caliber74