Přejít na obsah

Nové Fortisy


Berbatow

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Čakanie na Steinharty 44mm sa nečakane predlžuje... :huh: ... a náhoda chcela, že som v centre Brna objavil tieto Fortisy (s veľmi peknou zľavou 20%).

Neodolal som - (ani úsmevu sympatických predavačiek... ;)) - a kúpil... :guitar:

Tu je pár "rýchlofotiek":

 

post-3792-1220471802.jpg

post-3792-1220471825.jpg

post-3792-1220471843.jpg

post-3792-1220471871.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

rorda, Ivan Lelák: Vďaka... na Fortis-y som už myslel dávnejšie.

Pomohlo tomu, že potrebujem hodinky neznepriehľadnené ďalšími ciferníkmi a ručičkami, dostatočne veľké a kontrastné, ktoré mi aj bez okuliarov dajú info o aktuálnom čase a ktoré môžem sem-tam strčiť do vody.

Tieto Fortisy mi to spĺňajú, v tej vode môžu byť dokonca aj dlhšie... a ich "kauf" ma teší :thumbsup_anim: (... ako aj kúpa Archimede Arcadia, ktoré som si teraz kúpil ako "oblekovky" ;) )

 

Foto na ruke:

post-3792-1222444842.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, mám ve velmi podobném provedení Archimede Pilot, také jednoduché přehledné hodinky, Fortis je samozřejmě jiná třída. Fortisy mám B-42 Flieger Chronograph Day/Date, tam nějaký ten ciferník navíc je, ale nevadí - pro různé příležitosti nosím různé hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nejako ste sa tu rozFORTISovali.Blahozelam pani k peknym hodinkam.

 

TO BERBATOW:Ak si dobre pamatam tak pri poslednom stretnuti si jedny starsie uz mal.Naco su ti dvoje? :thumbsup_anim:

TO MAKER:Vitaj v klube.Blahozelam k prvym poriadnym hodinkam.Uz sa tesim na tvoje dalsie kusky :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejako ste sa tu rozFORTISovali.Blahozelam pani k peknym hodinkam.

 

TO BERBATOW:Ak si dobre pamatam tak pri poslednom stretnuti si jedny starsie uz mal.Naco su ti dvoje? :thumbsup_anim:

TO MAKER:Vitaj v klube.Blahozelam k prvym poriadnym hodinkam.Uz sa tesim na tvoje dalsie kusky :thumbsup_anim:

 

 

daj pokoj, :crying_anim02: , manzelka musi rozchodit najprv tieto prve...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...