Přejít na obsah

Nové Fortisy


Berbatow

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Není to úplně nový přírůstek, ale úplně jsem zapomněl to nafotit. Ale protože mám nový foťák :thumbsup_anim: a včera jsem si s ním hrál, tak tady je fotečka...

 

Jsou to Fortis Sky-watch - quartzky s plastovým pouzdrem, kupoval jsem je NOS a nikdy neměl na ruce. Jen řemínek jsem musel vyměnit, ten původní byl neuvěřitelně strašlivý :)

Mimochodem, na WUS jsem četl úvahu, že tyto a další plasťáčky zachránily v osmdesátých letech Fortis před krachem, který postihl jiné švýcarské výrobce...

 

 

post-3414-1244119807.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to úplně nový přírůstek, ale úplně jsem zapomněl to nafotit. Ale protože mám nový foťák :thumbsup_anim: a včera jsem si s ním hrál, tak tady je fotečka...

 

Jsou to Fortis Sky-watch - quartzky s plastovým pouzdrem, kupoval jsem je NOS a nikdy neměl na ruce. Jen řemínek jsem musel vyměnit, ten původní byl neuvěřitelně strašlivý :)

Mimochodem, na WUS jsem četl úvahu, že tyto a další plasťáčky zachránily v osmdesátých letech Fortis před krachem, který postihl jiné švýcarské výrobce...

 

krasna fotka. ja tyhle aranzma miluju.

 

edit:pryc s fotkou

Upraveno uživatelem 911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to úplně nový přírůstek, ale úplně jsem zapomněl to nafotit. Ale protože mám nový foťák :thumbsup_anim: a včera jsem si s ním hrál, tak tady je fotečka...

 

Jsou to Fortis Sky-watch - quartzky s plastovým pouzdrem, kupoval jsem je NOS a nikdy neměl na ruce. Jen řemínek jsem musel vyměnit, ten původní byl neuvěřitelně strašlivý :)

Mimochodem, na WUS jsem četl úvahu, že tyto a další plasťáčky zachránily v osmdesátých letech Fortis před krachem, který postihl jiné švýcarské výrobce...

 

mel jsem, prodal jsem, lituju toho a chybi mi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Joo dik dik :rolleyes: uz si ich uzivam celee 4hodiny aa 25 minut.Bohuzial som skor na noze a na bicykle nez na hodinky takze to su asi prve a posledne ale kto vie mozno ma raz opet (tak za10-20rokov az budem velke dieta) zlaka ten navikovi pohlad cez sklenene dno hodiniek a kupim si PPPPPP hmhmhm......

Mimochodom keby tu na tom rotujucom zavazicku boli tiez tie modre hviezdy a trosku vecsie sklicko na dinku tak mozem odprisahnut ze by som ich kazdy druhy den nosil dnom nahor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo dik dik :rolleyes: uz si ich uzivam celee 4hodiny aa 25 minut.Bohuzial som skor na noze a na bicykle nez na hodinky takze to su asi prve a posledne ale kto vie mozno ma raz opet (tak za10-20rokov az budem velke dieta) zlaka ten navikovi pohlad cez sklenene dno hodiniek a kupim si PPPPPP hmhmhm......

Mimochodom keby tu na tom rotujucom zavazicku boli tiez tie modre hviezdy a trosku vecsie sklicko na dinku tak mozem odprisahnut ze by som ich kazdy druhy den nosil dnom nahor.

 

ahoj, tak to mame podobne, mam RB CRX :)

 

na nozich si taky ujizdima hodinky jsou dalsi z poslednich "opravdovych" veci na tomto svete, ktere mam rad :)) taky se chystam na nejake fortisy...

libi se mi snad vsechny, ale nejvic B-42 Official Cosmonauts Titanium Day/date...

 

 

jinak gratuluji, taky krasny vyber... mam rad ty modre ucky :))

 

Vladan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vladan

Ahoj ,sorry :) ja uz mam teraz zakazkovi RB CRR ful XTR ,HOMSON,USE,CHRIS KING,FORMULA,NOKON,FOX,FIZIK.

Hele ja som chcel tiez Titanove ale musel by som na ne cakat a bolo mi povedane ze ocel je ocel pokial ide o hodinky,a napriklad tie ORISKY co som chcel boli v titane a boli tazsie nez tieto :(

Tie rucicky su fakt paradne a najlepsie je ked na sklicko dopada slnko a odraz je namodrali.

Dikec

Jak som povedal az budem vecsi a mudrejsi kupim si svoj sen Pane..a fuj ze to sem pisem medzi Fortis.

 

Jo aby som neto one,musim sa priznat ze mi na nich 2 veci trosku vadia prva je ten remienok sice pekny ale desne tvrdy a nie a nie ho neako vytvarovat na ruku,a ta druha vec je korunka proti ORISom hrozne skrabe do ruky .

Upraveno uživatelem RB1300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...