Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Tudor Black Bay Fifty-Eight

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 150 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 29.březen.2019 - 23:47

Díky moc všem za pozitivní reakce. Opravdu mě moc těší. Jsem rád, že se recenze líbila a ta práce stála za to. K dotazům. Rozteč nožiček je 20mm, lug to lug je 47mm. Je to skvělý rozměr, když máte jako já plný šuplík řemenů ve 20mm. Bohužel to taky znamená, že nepasují skvělé aftermarket gumy, například od Crafter Blue ad. Tah mě osobně sedí moc dobře. Je to de facto klasický oyster. Hodinky nosím převážně na něm. Ondro pokud chceš větší Tudory, vezmi model M79230N-0009. Od BB 58 se liší jen stříbrnou barvou číslic na lunetě, 41mm pouzdrem a kalibrem MT5602. Přidávám čistě dokumentační fotku spony s keramickými kuličkami.

Přiložený soubor  IMG_3005.jpg   338,28K   60 Počet stažení

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Fortis B-42 Black & Black Limited Ed., Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#22 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 9 166 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 30.březen.2019 - 06:54

Super popsane a nafocene. Diky Huhuovi jsem mel moznost je tyden ponosit a musim rict, ze fakt parada.
Osobne jsem se trosku pral jen tim tahem. Potreboval bych tam puldilek. Kdyz jsem dilek nechal a stahl mikroregulaci ve spone, tak mi byly velke. Kdyz jsem dilek ubral a roztahl mikroregulaci, tak me hodinky tahly. Nosil jsem je proto na kuzi a to nemelo chybu.
Taky jsem na Baselu cekal s cim se vytasi. Evidentne s BB58 slavi uspech, tak by bylo fajn to trosku podojit. No, zatim nic. Skoda.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#23 zhrado

zhrado

Megazávislák

• Member_50
  • 2 294 příspěvků(y)

Publikováno 26.červen.2019 - 17:38

Teraz som si to tu všimol a nemám slov. Tie fotky a hodinky sú dokonalé. DOKONALÉ! Dajte mi silu to tu zavrieť a už na toto nešťastné fórum nechodiť.... :D Díky.

#24 mmattonni

mmattonni

Začátečník

• Members
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 20.srpen.2019 - 10:38

Moc pěkný! Palec nahoru!

#25 neumann

neumann

Závislák

• Member_50
  • 545 příspěvků(y)

Publikováno 6.září.2019 - 09:15

Pekna recenze, bezva fotky, dekuji! Na remenech jim to bajecne slusi. Tudor je muj salek a tyhle bych opravdu mohl, mensi velikost za me super. Jedine co mi na novych BB stale trochu vadi je ten rivet tah, vim ze heritage vintage atd. a da se na to zvyknout, ale je to proste zbytecne. Kdyby si to tak odpustili a z usetreneho materialu misto nejtku udelali nejakou mikroregulaci ala Pelagos nebo Rolex. Pak by ovsem byly moc dokonaly a suby by mely vazny problem...;)

#26 Batman*

Batman*

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 51 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Rolex, Breitling, TAG Heuer, AP

Publikováno 26.září.2019 - 13:07

Super recenze, fotky úžasný!! Normálně se člověk do těch hodinek hned zamiluje  :smile_anim:

#27 Tenglis

Tenglis

Učedník

• Member_50
  • 189 příspěvků(y)
  • Bydlí:Troppau
  • Fanoušek značky:Dead and Company

Publikováno 2.říjen.2019 - 22:05

Díky za skvělou recenzi a fotky. Už jsem ti četl několikrát. No a nakonec se nechal napsat na waiting list u Bechyněho…