Přejít na obsah

Cesty za hodinářským uměním


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc pekne, Oris palec nahoru.

Jen je to trosku pohadka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skvělé, že CT vysílá takový pořád! Před chvílí jsem to dokoukal, a mám z toho docela dobrý pocit. některé informace pro mě byly úplně nové, a to jsem na Oris jednu dobu docela ujizdel, ikdyž se nakonec neodhodlal nic koupit... akorát jsem zatím příliš nepochopil zamyšlenou koncepci toho pořadu. má to být spíš cestopis, medailonek jednoho z výrobců nebo pořád o technice? Je tam od všeho trochu, což je fajn, ale tak nějak nelogicky uspořádané. uvidíme, jak se to vyvrbi v dalších dilech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ak sa Vám dá niekomu, skúste to hodiť niekde online (napr. uloz.to). Ja moc telku nepozerám a z archívu sa mi to nedá pozrieť kvôli geoblokácii. 

Chtěl jsem to již minule nahrát na youtube, ovšem zablokovalo se to, že nejsem majitelem aut. práv...Takže se obávám, že to na ulož to asi jen tak nebude. Možná pak vydají dvd, třeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ak sa Vám dá niekomu, skúste to hodiť niekde online (napr. uloz.to). Ja moc telku nepozerám a z archívu sa mi to nedá pozrieť kvôli geoblokácii. 

A to je tak složité použít nějaký anonymizér (např. Hola Free VPN Proxy)? Anonymní proxyna zatají tvou skutečnou IP a webu podstrčí IP např. z daného státu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní díl opět super a cestopisná vložka nevadí, ono to s tím jak pak investoval do toho kraje souvisí.

Teď se priznejte kdo jako já čumí na Mosery na chronu :)) ano, ty modrý pioneer jsou pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem to již minule nahrát na youtube, ovšem zablokovalo se to, že nejsem majitelem aut. práv...Takže se obávám, že to na ulož to asi jen tak nebude. Možná pak vydají dvd, třeba

 

O pár príspevkov vyššie je link kde je nahraný prvý diel (od užívateľa Boh-UU). V tomto moc doma nie som, takže neviem či to ide niekam dať alebo nie. Ale ak to máš doma v PC, uložiť to niekde online (uloz.to, hellshare, letecka posta atď.) by nemal byť problém. Youtube je pod drobnohľadom, takže toto obmedzenie chápem, ale na tie úložiská by to malo ísť bez problémov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...