Přejít na obsah

Chucpe ano/ne?


beeman

Doporučené příspěvky

JoyStick

Ještě chvilku a s dodávkama od AD se můžem rozloučit úplně :D

 

03 dub  
semi001

Přesně.. Nevím proč s tím netáhnou na chrono24, kde mají tedy lepší výdělek :)

03 dub  
tikzot

prej ja vim za kolik se to prodava na ch24, jak velkoryse...

03 dub  
Sphinxx

Ať si každej prodává za co chce je to otázka nabídky a poptávky, ale na druhou stranu, jeden poctivák přenechá SD za stejnou sumu, jako by koupil a AD se může hystericky zbláznit, přičemž celej obchod stopne a jinej to dostane v poho a nic se neděje. Ať jdou dealeři do prdele ... tohle je komedie, která už není vtipná.

03 dub  
JoyStick

Davide máš sice pravdu, ale bohužel přímo od Rolexu nenakoupíš, takže jesi ty hodinky chceš, tohle je realita se kterou se musíš popasovat. A bohužel ty pravidla určuje Rolex a AD. Its that simple.

03 dub  
tkol

Nějak už mě ta komedie nechává chladným...

03 dub  
Sphinxx

Souhlas Ondro nic jiného těm, kdo to chtějí nezbývá(než čekat), ale radši dám přednost objednávce a doručení do pár dnů/týdnů (Omega/PAM/Zen. aj.) než přistupovat na tyhle jejich hry, pořád jsou to jen "sportovní hodinky" :-D.

03 dub  
Kid_A

Jestli tam ma skutecne 125k tak je to chucpe

03 dub  
Kid_A

Tak uz to nekdo smazal

03 dub  
AndyAaron

Jirko, proc chucpe, kdyz prodava za trzni cenu? Spis to cele hype kolem je na pobliti. A evidentne poptavka je ;)

03 dub  
Tom4

Za 350.000 se nedivím že jsou hned pryč.

03 dub  
Kid_A

Ondro, neprijde mi ok to tu tak komercne exploitovat v inzerci, ktera je pro hobiky.

03 dub  
Tom4

Kide, přelož "komerčně exploitovat"

03 dub  
skalis

Myslim, ze nema smysl se nad tim pohorsovat. Nekdo holt ma a nekdo nema a svuj majetek si kazdej muze prodat, za kolik chce. Hobici nehobici - kdyz na blesaku najde clovek rolady za par stokorun, nebo v garage sale za 100 babek stary Suby, tak je to podobny. Nebo je pak musi preprodat taky stejne levne? Zit a nechat zit.

03 dub  
Kid_A

Koupit a okamzite preprodat s mrzi 60%. Ale premyslim na inzeraty Kiludrona a dalsich a asi jsem jen naivni koxot.

03 dub  
semi001

Prostě to sem nepatří, je to diskuzní forum a sekce prodám, slouží jako bonus, ne pro tyhle šmelináře...

03 dub  
Kid_A

semi to napsal spravne

03 dub  
skalis

Tak ty hodinky proda jinde. To, ze se tady preprodaly za pikosekundu znamena, ze nekdo jiny je rad, ze je koupil. Hele, nechcete zalozit nekde regulerni vlakno, tohle ma potencial a tady se to za chvili nebude dat sledovat :).

03 dub  
JoyStick

To vůbec neni o omezování práv a svobod. Nakládat si se svym majetkem může kdo chce.Tady jde čistě o to, že AD tyhle weby sledujou a vidí chování členů. A jakmile se pohár naplní, tak jakákoli asociace s danou skupinou lidí, byť nechtěná a neoprávněná Ti jako normálnímu zákazníkovi a nadšenci zhatí plány a zařadí na špatnej seznam. Tak to prostě funguje a mě sere akorát to, že to ovlivňuje mě, ne že na tom vydělá někdo druhej.

03 dub  
skalis

Jak AD zjisti, ze patris na chronomag, az si k nemu zajdes na prodejnu? Chapu i nasrani ohledne jednoduse udelanyho vejvaru tady na foru, ale tezko to nejak regulovat. Taky jsem tu prodal pred lety rolady se ziskem a kolik % je OK a kolik uz neni...

03 dub  
semi001

Však o to jde, ať jsi to jde prodat kam chce.. A vůbec není jasné, že to někomu udělalo radost, taky můžou být zítra na wus apod... Druhá pravda je, co píše Joy, jelikož se to dostane k AD, ať už to tu čte, nebo někdo donáší - prostě dostane :(

03 dub  
blackhead

Verte tomu, ze kdyby je dal za mrsp, tak se zitra objevi na chrono24 s tucnou marzi, nebudte naivni ze vsech 34000 clenu zde jsou Mirkove Dusini

03 dub  
skalis

Ale na preprodeji s prirazkou neni nic nedusinovskyho. AD maximalne neproda priste tomu samymu cloveku, ale jak by omezoval ostatni lidi z fora?

03 dub  
tkol

Tak nevim asi si to zjistí vcelku jednoduše, kolik těch BLRO asi tak prodali v 3/2019? Jedny? Dvoje?

03 dub  
skalis

Dyt to pisu, AD so da toho konkretniho cloveka na blacklist, protoze u obou kusu dohledaji, kdo si je koupil. A ostatni maj akorat problem s tim, ze dalsi kusy se k AD dostanou pozdeji.

03 dub  
JoyStick

Plus je tam stigma asociace s forem, protože tohle se neděje vyjímečně.

03 dub  
skalis

Jaky stigma? Jako pro vsechny cesky mluvici zakazniky? Podle me nesmysl...

03 dub  
bradda

Takze nejvic nasranej bych mel byt ja. Moje jsou od ceskyho AD z 03/2019 a poctive je nosim :-)) Takze mozna skoncim na blacklistu jenom ja:-)

03 dub  
kuncák7

Jsem v tomhle s Kidem, je to sprostej šmelinář a za tímhle si stojím. A tohle na forum nepatří. V tomhle opravdu na nabídku a poptávku nehraju. Pánové prominte za silnější slovník.

03 dub  
kuncák7

Asi jsem prostě fakt blbej naiva.

03 dub  
Liqid

Kdo, kde, co, za kolik? Člověk jde jednou ven něco dělat rukama, když je konečně hezky a hned je mimo chronodění.

03 dub  
JAJA

Tvl přeplatit rolby (které jsou přece jen masovka) o pytel peněz, tak bych byl nasrán při každém pohledu na zápěstí :) Jak by měl soused Superba za mega a já si stéjného koupil za 1,5mega. Na to bych neměl morál, a nebo jsem jen chudý...

03 dub  
Karlos

To je jak přeprodej pořadníku na Favorita v roce 89 :-)

03 dub  
Axel

Cena je cajk, pac lidi ty ocelovy hodinky kupuji i za 4 kila.. A za 5 let i za milion, proc by ne.. Kdyz ta luneta ma tak hladkej chod, ze jo.. Pro me dukaz, ze obecne svet hloupne.. Vsichni vi, ze ta cena je premrstena, ale hra pokracuje dal, ja uz jen cekam, kdy budou drazsi nez PP. Tohle je smutna vizitka tohoto konicku, nic nevymyslet, drzet se mainstreamu..

03 dub  
rolas

První jsem si říkal, co tu všichni blbnou, vždyť na ch24 jsou za 500 i, pak jsem si dohledal original cenovku a spíše mě udivuje, že lidi to koupí s takovou přirážkou. Musím smeknout před Rolex kde to z hlediska marketingu dotáhli, toto někdo udělat s Omegama, tak mu tam už někdo píše, že tam má chybu v ceně.

03 dub  
neuromancer

Prodávajícího chápu, kupce ne:-)

03 dub  
dan010

Mně se to taky nelíbí, udělal jsem si printscreen inzerátu a přemýšlím o přeposlal na finanční správu, ať si pohlídají řádné zdanění zisku a jestli byla platba správně převodem na účet v souladu se zákonem. Protože tohle mě taky se..! Chápu že někdo hodinky ponosí rok, dva a pak je prodá za tržní cenu, ale otočit je ihned po koupi jen abych vydělal... to je akorát proti nám chronomagorům, protože místo aby ty hodinky dostal někdo z nás gentlemanů, kdo z nich bude mít radost, tak je od AD...

03 dub  
dan010

tak je od AD dostal prachsprostý vekslák

03 dub  
YPO

hodinky u kterejch se musí mávat rukou aby fungovaly jsou drahý i za desetikorunu ... takže ať si ten deal užijou obě strany :D ..... TVL to je píčovina .... sem úplně konsternovanej :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Je tady ještě jedna taková nabídka.

Můj názor, byť nemusí být správný je, že na hodinkách který mám měsíc bych tady neměl mít tak brutální vývar. Pokud je chci prodat za tržní cenu, použiji k tomu určený portál (např. Chrono24)

 

cesky AD, 2019 rok

Cena 14500?, nie nedockal som sa ich za 8500 este stale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

dan010, zase nelbni, pokud jsou ty ceny, jak se tu píše, tak tenhle deal byl očividně win-win

Win win by to mohlo být, pokud neskončí na Chrono24, kde je vezme nejakej rusák nebo číňan. Pokud zůstanou tady, tak je to dle mého OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx se podle mě vyjádřil přesně:

 

Ať si každej prodává za co chce je to otázka nabídky a poptávky, ale na druhou stranu, jeden poctivák přenechá SD za stejnou sumu, jako by koupil a AD se může hystericky zbláznit, přičemž celej obchod stopne a jinej to dostane v poho a nic se neděje. Ať jdou dealeři do prdele ... tohle je komedie, která už není vtipná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cely tohle smeleni je na hovno, jak psal Dokusan, neni to prvni a asi ani posledni pripad. Vzpomenme na Black Friday, taky se tu par lidi napakovalo, nebo se o to alespon snazilo. Jako GMT Master jsou krasny hodinky, ale za tristapade bych si teda zcela jiste vybral jiny hodinky, navic bych se nemusel psat na priblblej poradnik neceho, ceho se vyrobi milion rocne. To je k smichu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako nechci flame, ale furt mi unika, co vam vadi na naky cene v inzeratu? jako ze si mam rvat vlasy ze sem to neudelal ja sam nebo co?

asi sem moc velkej liberal, ctim demand/supply krivky,  ale abych se nasiral z takovy blbosti, ci sel nekam bonzovat?....ze nekdo ma vejvar a ja vetsinou pri prodeji tratim mi nejak prijde ok, na to je zivot kratkej....smekam pred tema, co jsou klidny, vyrovnany, a maj nadhled....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si každý prodává za kolik chce, ikdyby chtěl milion. Když to někdo koupí, tak proč ne. Nicméně 350k za Rolex? Je mi toho kupce líto. Fakt. :D

Dane, to s ti finančákem ti předpokládám ulítlo. Práskačská doba snad už skončila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu asi 12 let a kdysi to bylo super místo. Poslední 2 roky jsem se zde díky změně osazenstva a atmosféry příliš nevyskytoval.

V uplynulém měsíci jsem sem pomalu opět začal chodit, ale dnešek mne utvrdil v názoru že už asi ne.

Stačí si přečíst diskusi ve statusech na téma prodávaných pepsi.

Pominuli fakt, že se mi chce zvracet z Mirků Dušínů kteří se pletou do toho za kolik kdo může co prodávat, názor jednoho z místních členů který si údajně udělal print obrazovky a míní prodávajícího udat na FU mě posadil na prdel.

Fakt fórum gentlemanů.

 

PS: s hodinkama nekšeftuju a na všech co jsem kdy prodával jsem ulít hromadu peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si každý prodává za kolik chce, ikdyby chtěl milion. Když to někdo koupí, tak proč ne. Nicméně 350k za Rolex? Je mi toho kupce líto. Fakt. :D

Dane, to s ti finančákem ti předpokládám ulítlo. Práskačská doba snad už skončila.

Souhlas. Jen jsem si myslel, že skončila i doba vekslaku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tomu tiez nerozumiem, co tu komu vadi. inzeraty na ocelove R. sa napr na WUS precenovali smerom hore pocas Baselu, niekde som videl aj poznamku k navyseniu ceny "News from Basel".. realne, preco by to niekto predaval o x tisic eur lacnejsie ako trh...?

 

cena vs hodinky samotne je separatna tema, ale o to tu myslim neslo

 

a k vekslu - je to logicky dosledok toho, ked sa obmedzuje sloboda trhu. za komancov boli zodpovedni politici, tu je zodpovedny samotny vyrobca..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten financak je teda dost ulet. Ze to kseftareni dost lidi nasere, to me neprekvapuje, ale tohle teda jo. Ze si ve spolecnosti, co si kupuje rolady, patky a podobny zbytecny drahy hracky, budeme lustrovat ceny v prodejich a zavidet zisk, to bych necekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...