Přejít na obsah

Chucpe ano/ne?


beeman

Doporučené příspěvky

Za mna pranierovanie si zasluzia iba javy, ktore maju nejaku sancu niekomu uskodit. A ja sa pytam, komu uskodil nas "vexlak"? Mne ako nahodnemu okoloiducemu urcite nie, kupcovi mam za to ze tiez nie. Jednak keby ich kupec nechcel, tak ich nekupi a ak si to aj o tyzden rozmysli, nebude problem ich strelit dalej.... uskodil snad AD, alebo Rolexu,.... asi tazko. Zavistlivcom predsa nikto nebrani vystat si frontu tiez. V kazdom pripade, Rolex to hra dobre, vsetka cest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Budou na mě hrdí, že nejsem vekslák, který jen co dokáže sehnat podpultovku tak ji hned s obrovským ziskem prodá. Peníze pro nás nejsou všechno. Jestli pro tebe jo, tak je mi tě líto.

Boze, tieto moralisticke kecy o tom, ze peniaze nie su vsetko este stale letia? Ano, ak zarabas 150k denne a manzelkyn najvacsi problem je, kedy vyjde najnovsia kolekcia channel, tak ano, bude na teba hrda a isto to kvoli lajkom zavesi aj na instagram.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto mě už je to osobně jedno-vytekl jsem z toho, uklidnil se, zamyslel, přehodnotil, omluvil se a teď, jako socka sháním peníze na jiné hodinky.

Doporučuji vsem. Přijdete na úplně jiné myšlenky a můžete mi věřit, padnete tu na gentlemany.

Nakonec jsem na tom stejně jako Kuncak. Mělo to u mě stejný vyvoj, počáteční naštvaní bylo způsobeno tím, že jsem jel do Prahy, zašel k AD, kde nic neměli, vykládali mi něco o boji proti prekupnikum, vzali si na mě kontakt a sdělili mi, že si mám nejakej rok počkat. Dva dny na to se zrovna tady objevily dvoje v inzerci. Pak jsem se uklidnil a dnes to beru tak, že třeba za dva roky, až se mi AD ozve, už budu mít jiné priority a první co bude, že ty batmany či Pepsiny hned strelim. Takže asi nikoho soudit nechci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem na tom stejně jako Kuncak. Mělo to u mě stejný vyvoj, počáteční naštvaní bylo způsobeno tím, že jsem jel do Prahy, zašel k AD, kde nic neměli, vykládali mi něco o boji proti prekupnikum, vzali si na mě kontakt a sdělili mi, že si mám nejakej rok počkat. Dva dny na to se zrovna tady objevily dvoje v inzerci. Pak jsem se uklidnil a dnes to beru tak, že třeba za dva roky, až se mi AD ozve, už budu mít jiné priority a první co bude, že ty batmany či Pepsiny hned strelim. Takže asi nikoho soudit nechci.

No, ale aby byl Rolex jeste za dva roky na vlne a nekdo je za ty prachy chtelTemnota a krize se blizi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze, tieto moralisticke kecy o tom, ze peniaze nie su vsetko este stale letia? Ano, ak zarabas 150k denne a manzelkyn najvacsi problem je, kedy vyjde najnovsia kolekcia channel, tak ano, bude na teba hrda a isto to kvoli lajkom zavesi aj na instagram.

Tak manželka rozhodně channel nepotřebuje a nenosí a rozhodně nemám zapotřebí, aby mi někdo něco záviděl. Evidentně pro tebe peníze jsou všechno, bohužel se tím v životě o dost okrádáš, ale to časem zjistíš, snad ne příliš pozdě. Peníze nejsou vůbec nic, je to naprosto pomíjivá věc na které by člověk neměl trvat, jsou daleko důležitější věci v životě. Třeba to časem poznáš, třeba ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem, kteří se zde vyjádřili. Díky řadě diskutujících jsem si udělal (poněkud překvapivý) obrázek o části místní komunity. Toto bude mít dopad nejen do prodejní sekce, která bude monetizována, ale i do nového nastavení pravidel diskuze. LOCK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...