Přejít na obsah

Chucpe ano/ne?


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

chlapi neblbnete, jak znam Dana, tak to myslel urcite uplne jinak, nez to vyznelo a jestli se nepletu, tak je prave na nejake akci, zrovna urcite dopiji svuj sestnacty skopek a s pobavenim sleduje, co se to tady rozpoutalo :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne "se rozpoutalo",ale on rozpoutal.No snad mas pravdu a  naozaj je to tak ako pises.To ze je opravnene rozhorceny z vexlu,je ok...

ako sa spieva v jednej pesnicke: ...Ať je to tak nebo tak,hasič, anděl, saniťák nebo čert,hlavně, že to neni třeba finančák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka - se.e vás na tom, že někdo viděl pár drobnejch za pár sekund bez práce nebo, že to protočil přes CHMG?

 

P.S. 1 jinak R sem taky fascinovanej. Čistě business obdiv. Firma která to chrlí, jak konzervy, a lidi na to stojí jak za komára na favorita.

P.S.2 největší frajer byl stejně na základce ten co měl za fotra řezníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa udam sam v momente ked ich za 14500 predam :) Do vtedy sa im budem tesit a nosit ich a cakat na svoje za cennikovu cenu. Tie vam sem samozrejme zavesim za 8500 a gentlemansky sa dohodneme na osobnom odbere v Presove. First come first serve samozrejme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa udam sam v momente ked ich za 14500 predam :) Do vtedy sa im budem tesit a nosit ich a cakat na svoje za cennikovu cenu. Tie vam sem samozrejme zavesim za 8500 a gentlemansky sa dohodneme na osobnom odbere v Presove. First come first serve samozrejme...

Ty za těch 14.500,- nechci, ale ty za 8.500,- bych vzal kdyby jsi dal 20% slevu a s odběrem u mě doma. Za 8.500,- to určitě budou nějaké šmejdy když je všichni kolem prodávají za 15+. Kdybys měl nějaké tak za 15,5 beru je ihned, bez slevy a jsem ochoten jet i do Užgorodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy mám den blbec, pak si občas večer sednu, dám pár sklenek  dobrýho rumu a to je zrovna ten moment, kdy jsem schopnej tady napsat prodávajícímu, že beru Pepsiny za třistapade....Neříkejte mi, že tu není pár z vás, kteří také občas neulítávají na rychlých iracionálních nákupech ? 

Pokud majitel fóra ponechá prodejní vlákno za stejných podmínek jako doposud , budeme všichni rádi. Teď nevím, jestli mi víc lezou na nervy ty občasní šmelináři, nebo ti závistivci..., ale asi mi je to jedno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty za těch 14.500,- nechci, ale ty za 8.500,- bych vzal kdyby jsi dal 20% slevu a s odběrem u mě doma. Za 8.500,- to určitě budou nějaké šmejdy když je všichni kolem prodávají za 15+. Kdybys měl nějaké tak za 15,5 beru je ihned, bez slevy a jsem ochoten jet i do Užgorodu.

Tebe neee, ty s tym nepojdes na bazos.cz, to nepreciiitis tak ako iní :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty blaho, začíná mi ten Rolex letos lizt tak trochu krkem... Skoda toho.. co se vubec stalo, proc to tak tlacej ? Proc ty změny, ktere spis nahravaj překupníkům?

 

Ale jinak at si každý prodává co chce jak chce... A ty kecy okolo jsou tak trochu zbytecne... Aneb cela diskuse neni ani tak o inzerátu, ale o divnem přístupu Rolexu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...