Přejít na obsah

Letecké Prim Aviatik


Doporučené příspěvky

Ta vlajka je nějak divně natočená ne? Barvy jsou sice správně, ale čekal bych, že bude vzhledem k hodinové ručce natočená správně, tedy modrým klínem doleva. Navíc to vypadá, že i logo jde šejdrem...Otevřete zpátky téma Chucpe  :lol2:  :lol2:

 

 

post-27283-0-10548300-1554911178_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odznáček budiž, ale to ostatní je prostě šlendrián. Jestli to fakt nacenili na 120k, tak tomu se nedá říkat jinak než výsměch. Zajímalo by mě, jestli produkťáci z Eltonu tuší, co za hodinky moderní produkce se dneska prodává za 120k.

 

Jestli to tady někdo od nich čte, asi teď velkou radost nemá...no ale ono si to své kupce jistě najde.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle řeči tady vedeme po uvedení každého nového modelu a navzdory všem našim teoriím elton stále žije a stále produkuje nové kousky. takže svůj segment uspokojí a pár hodinkových bláznů, kteří tady každý nový model rozcupujou, ho evidentně nerozhází :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ví autor těchdle hodinek něco strašně hnusnýho na vedení podniku. Nebo eště hůř - drží Strnada, Kozla a asi i jejich rodiny svázaný k sobě ve sklepě s kbelíkem a sám nahoře řádí jak černá ruka. A možná tam drží úplně všechny zaměstnance a ty hodinky vytváří úplně sám. Asi by měl nějakej zdejší gentleman (dan010?) zavolat anonymně na vokrsek, ať tam výhledově někoho radši pošlou.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta vlajka je nějak divně natočená ne? Barvy jsou sice správně, ale čekal bych, že bude vzhledem k hodinové ručce natočená správně, tedy modrým klínem doleva. Navíc to vypadá, že i logo jde šejdrem...Otevřete zpátky téma Chucpe  :lol2:  :lol2:

Ten odznak je o 120 stupňů pootočený. Je asi jedno jestli doprava nebo doleva.

Doprava by to bylo myslím víc logické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tady již bylo psáno, logo Aviatik (osobně se mi zdá nějak nevyvážené) tvarem navazuje na logo Spartak. Dávám pro lepší porovnání obrázky.

post-19465-0-69718400-1554932150_thumb.jpg

post-19465-0-27191900-1554932178_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem ducha mdlého, ale to myšlenkové extempore Eltonu s odznáčkem mi nějak nedochází. Podle mně zkrátka použili státní symbol a nazdar. Jestli grafické ztvárnění evokující státní vlajku, a odpovídající popisu vlajky (viz zákon), použijí nějak jinak, pořád je základem státní vlajka.

 

To, že většinu času bude orientována blbě, viz již můj předchozí příspěvek, je už zkrátka problém tvůrců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unikátní design edice PRIM AVIATIK odkazuje na původní letecké hodinky, jednoduché a čitelné. 
 

 

 

Ví někdo v čem design čem odkazuje na původní letecké hodinky?

Jednoduché? Fakt jako? Asi špatně chápu význam slova jednoduché.

Čitelné? s přimhouřením obou očí možná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu mého náhledu na argumenty typu: Elton přes naší kritiku pořád chrlí nové modely, určitě se to prodá, svého kupce si to najdou.

 

Tak jak je to doopravdy. Ta firma je poměrně silně zadlužená. Dle výroční zprávy 2017 nemůže splňovat ani bankovní kovenanty. Bez vstupu Strnada a jeho czechoslovak group už by taky nemusela existovat. Do toho velká část jejich výroby byla postavena na dotacích ( nutno dodat nesmyslně). Do teď jim velmi pomáhá stát, jak odběrem modelů, tak dalšími dotacemi. Občas se tady používají urážlivé termity jako "příživníci z neziskovek". Tak tohle jsou imho ti praví příživníci, kteří dělají nesmyslné produkty a žijí za naše. Přitom v nesubvencovaném tržním prostředí by tu už několik let nebyli. Osobně si myslím, že tam buď příjde nový investor který to začne dělat jinak nebo už mnoho modelu neuvidíme. Btw. Czechoslovak group nezažívá úplně nejlepší období. Mají problém splácet své závazky a ekonomika a odběr průmyslové výroby zpomaluje.....armádní zakázky na tom už taky byly lépe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na vlajku a st.symboly (na ten zakon) kasle kde kdo, ale pokud je to v ramci slusnosti, tak za me proc ne. Treba i ministr prumyslu pouziva hlav.papir s Velkym statnim znakem, coz by nemel, a nikdo (stovky - tisice uredniku, kteri tomu rozumi) to neresi. Popsane vlajky na sport.utkanich jakbysmet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta vlajka je nějak divně natočená ne? Barvy jsou sice správně, ale čekal bych, že bude vzhledem k hodinové ručce natočená správně, tedy modrým klínem doleva.

Barvy trikolóry jsou na hodinové ručce hodinek umístěny špatně!!!!!!!!!

Vzhledem k pohybu ručky musí být prohozena červená s modrou.

Modrá směřuje dopředu pomyslného pohybu, červená směrem ke středu.

Bílá je orientována dobře.

Tak si to v Eltonu opravte!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám palec nahoru, jednoznačně.

- vnitřní otočná luneta je parádní, dělení po čtvrhodinách originální, moc hezky nesedí na minuty, prostě famózní, žeru to, gratuluji. Jestli je aretovatelná, tak ŠPICA !

- veškeré proporce bez vady, na výbornou, s výjimkou těch předlouhých nožek, jak již správně zmíněno, to je jejich bolest, měli by s tím konečně něco udělat - nebo to prohlásit za svoji identitu, zvětšovat pouzdra jak na kopírce.

- celkově na mě bohužel příliš velké, ale to nevadí ( viz poslední bod :D)

- úhledné korunky, každá jiná, jak to má být

- úhledné ručky, každá jiná, jak se patří, výsostný znak si mohli odpustit, ale neruší, a je roztomile patetický

- silueta znaku letectva, nebo jak ten flek popsat, jakbysmet

- nápis aviatik mě rajcuje, to bohužel neplatí o nápisu PRIM 1949 - ten naštěstí zas není moc nápadný

- font číslic naprosto přiměřený

- barevné řešení vlastenecké

- pouzdro titanové, progresivní materiál, to chválím, jen moc tedy nerozumím, proč zrovna retro hodiny se spoustou odkazů na dobu před 80 lety z titanu, ale nešť

- dvouplošník na dýnku jen vyletět vrrrrouuuum 

- řemen odladěný v pravdě sedlářský

- cena je jako vždy něco mezi primem a nebem

 

Tak za mě sumasumárum zasloužená chvalitebná s potenciálem ke zlepšení.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...