Přejít na obsah

Bt repro


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na přehrávání z iP mám v dětském pokoji Eneby 20, za tu cenu docela slušná (a s dokoupenou baterií i přenosná) krabička.

Upraveno uživatelem Tea
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně záleží, jakou hudbu budeš (nejčastěji) přehrávat a jaký zvuk ti vyhovuje - spíš neutrální? basy ala beats? rockově nabušený? apod... I podle toho se dá vybírat.

 

Ta potřeba mobility bude do jisté míry hodně limitovat výběr.

Bez ní bych doporučil ?obyč? Homepod od Applu hrající překvapivě dobře, lehce výše (cenově i zvukově) pak můj favorit B&O M5.

 

Pokud je mobilita must-have, což na cesty bude, pak bych se asi přiklonil k B&O A1. Což bude taktéž má volba, resp. už je objednáno.

Krom toho třeba Harman-Kardon Go+Play nebo Bose Soundlink Mini 2.

 

Linkuju YT kanál, kde toho kluk už hodně otestoval a já tam v této oblasti většinou mířím jako první.

https://www.youtube.com/channel/UCPYatRPlArdV2U7otJwIpEA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, protože řeším podobný problém, zkusím se zeptat i vas. Pro mě ještě prioritou podpora airplay, protoze mi to přijde jako užitečná fičura, ale zam je nabídka hodně limitovaná (homepod, Sonos apod.) Myslíte, že to má smysl řešit nebo se na zo vykašlat a vystačit si v BT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Diky chlapi za reakce, zatim se mi z toho nejvic libi ten JBL charge 3

mrkni jeste na JBL tuner (FM + DAB navic) ....... radio mi vydrzi hrat 12h a jeste tam zbyva 30% baterie ...... drnci mi to kazdej den uz ctvrt roku a baterie to kazdodenni nabijeni zatim ustala bez poklesu kapacity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten JBL mam a je to az prekvapive dobra hracka. Jen davej pozor na nakup, je jich hromada fejku.

Jbl kup treba v mallu, z Číny jsou fejky. Tam jsem kupoval pouze obal a je dobrej.

Jak se poznaji fejky? Mrknul jsem na heureku a jsou tam za 2.9k, alza je za 3.2k. Tak za tech 2.9 by to snad fejk byt nemusel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hudebně mi vyhovuje Iloud hraje skvěle, lépe než bose a další. ale je to studiová kvalita  to ne každý dá, a výkon 40W skvělý bassreflex, prostě za mne špička 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam konicka,casto myju, lestim auto, a nejak si u toho odpocivam. A poslouchal jsem vetsinou radio. Tak mne napadlo poridit taky bt repro, ze si ho postavim na strechu a bude mi to jen potichu dokreslovat siestu.

 

Kamarad mel nejakou chinu z ali a popravde mne to moc nenadchlo.

 

Jinej hoch hifi postizenej podobne jako pacienti tady v av vlakne mi doporucil tohle: https://avmania.e15.cz/bose-soundlink-revolve-opravdu-skvely-360-zvuk-test-bt-reproduktoru

Mel pouzity kousek, kupoval si vetsi verzi na hafo repy,  tak jsem neodolal.

Musim rict ze je to nehorazna pecka. 

Nechapu jak z tak maleho kousku dokazou vyloudit tak plny zvuk, samozrejme v ramci tridy.

Vzal jsem k tomu i obal, baterka vydrzi 8 hodin, parovani obsluha parada.

 

 

post-1144-0-20384100-1554737189_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak správně napsal kolega Maxel - co je pro někoho "nehorázná pecka", může být pro jiného "bum-cink", záleží na tom s čím srovnáváš, jaký žánr a při jaké hlasitosti  :speak_cool:

 

Věřím že na piglování auta bude Soundlink kyblík od Bose oproti chraplavému oldschool jezevčíkovi (kde se na "prkotiny typu stereo" taky moc nehrálo) rozhodně změna k lepšímu - minimálně zblízka a v dolních 2/3 nastavitelného výkonu; Z dálky a naplno už to huhlá stejně jako jinej zuřivej tranzistorák...   :tomato:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...