Přejít na obsah

Stal se ze mě blázen?


Mirek007

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, tady se stane leccos.

Třeba jako první věc  po domnělém rozkoukání zde jsem si koupil modré pětečky SNKL43k1. Dva kousky! Pro jistotu, co když si jedny nějak poškodím a na trhu už další nové nebudou? Myslel jsem si  TYTO A ŽÁDNÉ JINÉ, FOREVER Takto pomýlený může být člověk, než se tady trochu znormalizuje. Včera jsem je poslal dál...

Aktuálně mám pískované SNZG13k1 na keramickém tahu (pomluvili mi ho, nic neví o životě, je úplně nejvíc - viz Prubnito) a v šuplíku čeká klon SNZG13k1 - tentýž design, ale brus/lesk. Zas do foroty, kdyby něco.

 

K hodinkám se nyní chovám jako k padáku - jeden hlavní a jeden zajišťovací. Ale oba ZLATÉ. (Vypadají ovšem nerezově ;o) (GLUM by taky měl nejraději dva milášky, určitě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem uspory za poslednich deset let, stejne tolik si nekde pujc a kup za to jedny hodinky, prvni ktere se ti budou libit. Hned jak s nema prijdes domu, drbni je o futra. Sklickem a lunetou. Pak prejed tahem po kachlickach. To te spolehlive odradi od dalsich nakupu a vyzene z tohodle panoptika. Cokoliv jineho je cesta do pekla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě by mě zajímalo jestli jsou fakt obyčejný

 

Jo, úplně obyčejný. Nic na nich není. Obyčejná ETA, obyčejný pouzdro, obyčejneej náramek a ta plechová spona... ! A pak si vem do ruky obyčejný Rolexky. To budeš teprve koukat! Pokud ti ještě trochu rozumu zbylo, položíš si otázku, jestli to fakt za to stojí a budeš odsuď utíkat mílovými kroky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, úplně obyčejný. Nic na nich není. Obyčejná ETA, obyčejný pouzdro, obyčejneej náramek a ta plechová spona... ! A pak si vem do ruky obyčejný Rolexky. To budeš teprve koukat! Pokud ti ještě trochu rozumu zbylo, položíš si otázku, jestli to fakt za to stojí a budeš odsuď utíkat mílovými kroky :D

 

Rolex, Rolex, jooo kde jsem to jenom ...... Proslýchá se, že je to mezi hodinkama něco jako Prazdroj v pivu. Ze dvou ze tří se neposereš. A pak už to jede:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si vzpomínám jak jsem měl bolení žaludku a probdělý noci když jsem se rozhodoval, jestli fakt dát 16000 za LHC. Strašně jsem se za sebe morálně styděl :D škoda že mě to přešlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...