Přejít na obsah

Stal se ze mě blázen?


Mirek007

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale kousek snoba ve mně je, určitě. Standardní pozice skoro každého včetně mne je taková že

1. lacinější hodinky než já nosí socky a lúzři a jsou to nekvalitní věci, za které je škoda peníze vydávat

2. dražší hodinky jsou k ničemu, nic víc nepřinášejí a darmo bych se bál je nosit, a nosí je pokrytci a namyšlenci ;o)

 

(místo "hodinky" si dosaďte skoro všecko, auto, boty, oblek, barák, biftek, dovolenou...)

Můžu se tě zeptat, co tu na fóru vlastně děláš? Z toho co píšeš pro tebe musí být většina fóra naprosto nezajímavá, protože do druhý kategorie bude spadat skoro všechno tady :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, vy se nedržíte lokálního tématu, což je postupné ztrácení zdravého rozumu. Ale možná je to jeden z příznaků.

Na Novinkách se také někteří vztekají, že v rubrice Koktejl nenacházejí závažná témata ;o)

 

Je to "Zenith za pakatel" - je tam jen odkaz na foto. Ale je to jen pro neposery, ne pro pozéry...

 

počítám, že v nich mnozí naleznete zalíbení, jak jinak
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si Chronomag zakázal, skoro 3 roky jsem tu nebyl a za tu dobu nic nekoupil, no a teď jsem tady zpět a za ten měsíc mám 2 nový akvizice a 3. nutně potřebuju.

 

Odesláno z mého SLA-L22 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tvl datel, jako zajímavost mezí řečí dobrý, ban ze Seznamu svědčí o tom, že jsi diskutér do Alelujá a nikdo ani nic tě nepřesvědčí o tom, že i diskuse nebo vztahy na forech mají pravidla.... bla bla bla. V podstatě jsi to tu totálně zaplevelil, ty hodinky z Alzy můžeš popisovat v recenzích, tam se to unese a můžeš za ně cedit krev, tady to je přebytečný.

Co napsal Sibiř není daleko od pravdy, jedna baba když mi kupovala hoďky ke kulatému výročí se vyjádřila o něčem podobným, co jsem předtím měl na ruce - hoď to za psem. Udělal jsem to doslova a necítil jsem výčitku. Žádnou. QQ bych nekoupil ani nepříteli a koupit QQ ve slevě  na Alze, to je něco jako čínská polévka v pytlíku z Globusu. Nepoživatelný a drahý, pro vlastní vývoj a zdraví velmi nebezpečný.

O tom, že tam je Miyota bych tu ani nepsal, tohle fakt není k nějakému povznesení tady na Chronomagu. I když já tě sice chápu, ale to na řečeném nic nemění. Smysl Sibiřovy rady je, že si s tímhle QQ šlápl do lejna, máš to přilepený na botě a nemůžeš se toho zbavit. Tady na Chronomagu ten smrad je fakt cítit, tady to není bezpohlavní Seznam, tak si to nedělej horší, v Šalingradu to někomu potřebnému dej gratis a pořiď si ke kvádru Orienty Bambíny. Od toho se pak již můžeš odpíchnout dál. 

 

Jinak je to marnost nad marnost a přikláním se k tomu, co ti napsal vojta1, bo servis šalinou není drahý.

:notworthy:

Jinak nejsi blázen ale Datel.

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vážení,

 

pomluvili jste mi tu Q+Q, a červík hlodal a hlodal,

tak už dělají radost (nebo starost) někde jinde a na fóru jsem holt koupil

swiss made... Kvarcky, dostanou se na ruku jen sem tam a winder opravdu kupovat nehodlám.

(Aktuálně jsem sám sobě winderem a mám hodinky do práce (čitelné ve dne, ORIENT) a nadoma (čitelné v noci, SEIKO)

 

Ty švýcarské byste stejně pomluvili, Grovana a uvnitř Ronda 515, safír a sunburst a mně opět plně vyhovuji

 

Jak dlouho asi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...