Přejít na obsah

Zpožďování quartz v chladu....


Mirek007

Doporučené příspěvky

já jsem sea force měl, když došla baterka, tak se prostě zastavily, signalizaci vybití nemají. Ale pořád si myslím, že to zpoždění může být způsobeno baterkou a teplotou, pokud tazatel hodinky nosí a jsou nahřáté na teplotu těla, a pak se zchladí na 8C, tak je to docela pořádný rozdíl téměř 30 stupňů. A navíc, kdovíjaká baterka tam je, každá se může chovat při vybíjení jinak - prostě bych ji nechal vyměnit a hned se může vyloučit jedna z hlavních možných příčin problému..

Já si nemyslím, že by to dělalo tak dlouho a v plusových teplotách. Řekl bych, že by to dřív chcíplo. Nicméně jsou to jen mé spekulace. A zajímalo by mě, jak to dopadne... Třeba se Mirek007 ozve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já si nemyslím, že by to dělalo tak dlouho a v plusových teplotách. Řekl bych, že by to dřív chcíplo. Nicméně jsou to jen mé spekulace. A zajímalo by mě, jak to dopadne... Třeba se Mirek007 ozve.

v úterý jedu juknout do Koscomu a uvidím.Vemu to přes záruku a určitě dám vědět jak to dopadlo.Ještě že momentálně nemám naduclej účet,jinak bych 100% odjel s těma certinama ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No měl si zřejmě pravdu.Uvidím jestli to nebude za tři dny všechno jinak.Ale podle nich byla baterka KO...nevim jak to měřej

Merej to klasicky :-), jak bys to chtěl jinak měřit? Hlavu si s tím už nelam a buď rád, že to snad není strojkem :-).

K té gume, doporučuji hledat náhradu, ten originál stojí za prd, ví se to a nošením se to rozhodně nezlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybitá baterie se obvykle signalizuje přes EOL (skákání sekundovky v intervalu 2s), takže tady to spíš vypadá, že ta podělaná Ronda nestojí za nic, tj. vada ve strojku. I když jenom zdechlá baterie by byla samozřejmě lepší.

Pěkná hloupost, stačí si jen přečíst něco o srovnání či testech rondy, velice slušnej strojek. Než někoho urazet a psát hlouposti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...