Přejít na obsah

Potápky na léto


Doporučené příspěvky

Ahoj lidí,

 

Potřeboval bych menší pomoc protože neumím se rozhodnout. Chtěl bych nějaké potápky na léto, a jelikož přišlo pár peněz z bonusů, rozhodl jsem si něco koupit, ale nevím co je správná volba, poraďte prosím

 

1. možnost: Kombo SKX007 a SKX009 - k tomuhle si příkláním nejvíce, klasika, ještě za chvilku už nebudou, tak to bych byl velmi smutný

 

2. možnost: Modrý SRPC93 "Save the Ocean" - ta modrá je úžasná

 

3. možnost  Turtle "Grey Dawn" - evropská limitka, vyšší cena ale přece vyšší řada Seik.

 

4.možnost: echt čína - kombo Seagull OceanStar a 1963 chrono

 

 

Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čo tak nejaký iný Japonec, NY0040, NY0085, a iné variácie...?

Jsem nějaký nadržený teď na Seika, plán byl ještě Mako 3 nebo Mako 2 USA, ale zprávy o ukončující SKX mně trochu znervozňuje. Aby to zas nedopadlo jako oranžový Monstery, dlouho nic a jak skončily tak nebyly jak sehnat nebo za šílený prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hlasuju za Grey Dawn, za tu cenu jsou fakt zábavný. A pokud Save the Ocean, počkal bych na letošní modely. Podle mě jsou hezčí a ploutvička je vtipná :)

 

post-957-0-76467600-1554499738.jpg

Vypadají dobře a myslím, že se tak rychle neokoukají. Předchozí mi přišly trošku kýčovité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Save The Ocean vypadají opravdu velmi pěkně taky bych vybíral mezi nimi a SKX007.

Jinak nedávno jsem se stavil v Koscomu a ty Padi  s vlnkama v limitce byly krásný stejně tak podobný model s černým ciferníkem, ale to nevím co to bylo přesně za označení modelu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...