Přejít na obsah

Hodinky k 40tinam


Doporučené příspěvky

K Breitlingum se nikdo nevyjadril, coz jsem cekal ze nekdo aspon k ten EVO.. Ale asi Vas nechavaji klidnymi z nejakeho duvodu. Coz mi pomohlo cervik quartz uz nehloda. Takze to omezim na Tudor. Pelagos, BB steel (kuli datu), North Flag..

 

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce jsem mel vsechny a vlastnil ty EVO a cerny Pelagos. Jestli neni na vyber nic dalsiho, tak hlasuju pro Severni vlajku...

Pelagosy nejsou univerzalni hodinky - vyska, velikost, na titan jsou i dost tezky...jsou to opravdovy tooly, tak jako ty EVO, ty jsou naopak lehoucky, dobre padnouci, ale budes si nadavat, ze sis ke 40. narozkam koupil quartz, ale fajn jsou, dokonce se nezdaji ani jako 43mm.

Ty Colty ani nezvazuj, to ses s obema Tudorama jinde.

 

Jak pisou nekteri dalsi, zvazil bych i neco jineho, mas pozadavek na univezalnost a cpou ti Seamastery bondovky, ale co mrknou na Aqua Terra? Jsou vodotesny a vypadaji moc dobre i ke kosili, polotricku a tak....

 

HOWGH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah v zimě nezebe, zahřejvá se ti od ruky. Tudor NF jsou strašně vošklivý, takžety nebrat... :) Pelogosy jsou krásný, kór modrý... Kvarc nechcem, no, takže mě z toho výběru vychází Colt! :) Zas tak se nelesknou, AR je super, nejsou přepíčený, jak to občas B umí, tah máš, můžeš střídat s řemenem, na kterým vypadají úchvatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z výběru čtyř modelů bych vybíral pouze ze dvou Tudor (dle mého názoru, když quartz tak pouze display, na ciferníku mi vadí číslice 60)

Tudor Pelagos - pěkné, ale spíše sport (už ne tak moc univerzál)

Tudor North Flag - líbí se mi o dost více, ale protože rád měním řemínky, tak bych měl trochu obavu, zda to snadno lze, pokud by na to byla nějaká redukce např. pro rozměr 20mm tak by to byla jasná volba.

Ještě bych se podíval na Grand Seiko.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah v zimě nezebe, zahřejvá se ti od ruky. Tudor NF jsou strašně vošklivý, takžety nebrat... :) Pelogosy jsou krásný, kór modrý... Kvarc nechcem, no, takže mě z toho výběru vychází Colt! :) Zas tak se nelesknou, AR je super, nejsou přepíčený, jak to občas B umí, tah máš, můžeš střídat s řemenem, na kterým vypadají úchvatně...

Podepisují v celém znění :-)

Nedávno jsem řešil něco podobného. Ikdyž s menším rozpočtem (nakup z druhé ruky) a ne k narozeninám. Nakonec se mi doma sešly omegy Aqua Terry a Breitling Colt (starší GMT model). Ikdyž objektivně veškerá pozitiva prevladaji u AT, nakonec skoro pořád nosím ty Colty. zpracovani není o moc horší, strojek není sice in-house, ale přesnost stejná (kratší rezervu neřeším, když je nosím 24/7), je to strap monster, celková robustnost je nekompromisní. Hodinky na parádu i do nepohody. Nechci se nikoho dotknout, ale tudor mi přijde v posledni době trochu precenovany. Když jsem vedle sebe porovnal ty Omegy a Tudor, tak mi tudor (BB konkretne) přišly takové jalove.

Ovšem i ty IWC jsou super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...