Přejít na obsah

Fotka

OMEGA SMPc modré 6/2017

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Hodinkymartin

Hodinkymartin

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 68 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:ROLEX,OMEGA, LONGINES,JLC

Publikováno 15.duben.2019 - 21:16

Rychlá akce .

Nabízím za kamaráda keramické bondovky , který nemá stále dostatek příspěvků.  Ty jsem pro něj zde na foru vyměnil za moje RLX a následně s ním vyměnil za jeho RLX, které nechtěl nosit neboť byly pro něj malé a chtěl něco většího. Tato výměnná akce se uskutečnila někdy v Lednu tohoto roku. No strašně se mu Omega líbila , tak jsem mu jí přenechal. Nyní se rozhodl je pustit dále a  důvod je pouze jeden.

Něco se mu podělalo a  shání rychle peníze na jinou a pro něj důležitou investici. ( minulý týden už jsem mu zde na foru také prodal jeho oblíbený vintage chronograf ) Nyní se rozhodl se rouzloučit i s jeho vysněnou Omegou.

Hodinky jsou ve full setu. Karta je potvrzena zahraničním A.D 6/2017. Takže ještě rok a něco v záruce. Nosil je pouze výjměčně.  Pouzdro bez ťukanců či vrypů. Jeden malý škrabanec je v dolní části pod heliovym ventilem.  Tah je poškrábany běžným nošením ještě od minulého majitele. Vrypy na něm žádné nejsou. K hodinkam jsou i další náhradní články na tlapu. Nyní je nastavený na zápěstí 18cm. Hodinky delaji denně cca 2,5s.

Fotil jsem je na mobil, takže fotky asi žádný zázrak. Nic méně zítra mohu na vyžádání zaslat lepší fotky . Hodinky mám u sebe a prohlídka je možná každý den po 14 hodině v Praze.
Cena: rovných 59,900,- Kč

Našel jsem doma strap, který se k ním hodí. Bude v ceně.

Prosím pouze prodej, na výměny regaovat nebudu. Veškeré dotazy pouze prostřednictvím SZ.

Přiložený soubor (y)

#2 Hodinkymartin

Hodinkymartin

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 21.duben.2019 - 18:28

Nové a snad lepší fotky. Velikonoční akce!!! Nová cena 58500,- Kč . Asi nejlevnějsí široko daleko. Kompletní set !!! Platí pouze do úterý 23.4.

Přiložený soubor (y)

#3 Hodinkymartin

Hodinkymartin

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 29.duben.2019 - 19:41

Tak nikdo nemá zájem o pěknou Omegu? Na léto ideální hodinky .
A to za super nejlepší cenu široko daleko. Levnější nejsou nikde.
Co tak 57500,- Kč a kafe na mě Ukázka a předání v Praze.