Přejít na obsah

Moony vs BB58


Doporučené příspěvky

Nějaký potápky se ještě doma najdou. Aktuálně Atmosy 50 a Colty.

Colty ale asi nákup nové akvizice odnesou a půjdou do světa.

Jinak když už koupím nový (asi že) Moony, tak je opravdu upřímný předpoklad, že budou definitivní.

Nikdy neříkám nikdy a taky neříkám, že budou jediný, owg ze mě asi nikdy nebude, ale zrovna Moony si myslím, že jsou supr adept definitivní kousek. Pro mě osobně je to přesně ten typ hodinek, co stárnou s tebou a šrámy jsou příběhy, který jim sluší.

Myslím že mám jasno, tohle je přesně to utříbení myšlenek, který jsem potreboval. :D

 

Mam to dost podobne. Aktualne mam vsetky tri hodinky funglovky (moony, BB58, exp1) a dosiahol som akysi chronoklud, resp. nemam potrebu predat/kupit/predat/kupit/predat....

 

Moony su naozaj velmi specificke, a mna ten hesalit totalne vzdy odrovna ked ich obzeram z roznych uhlov :) Mam ich uz skoro rok a nemam vobec chut ich posuvat dalej. Moony je cesta, zda sa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Manuál mi nevadí vůbec, krásně jsem si je zvykl každý ráno dotáhnout a byl to pro mě příjemnej rituál. Datum je dobrá věc, ale naštěstí nepatřím mezi ty, kteří to bez něj nedají a v pohodě se bez něj obejdu.

Jinak vím, že Provazník má většinou nejvstřícnějši nabídku, ale tentokrát vítr vane odjinud.

A když to tu tak čtu, tak si říkám, že jsem měl mít asi jasno rovnou, jak jednoznačně to zatím vypadá.

Takovou shodu jsem tu dlouho neviděl. :D

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite Moony. Ale doporucuji zapomenout slovo definitivni. Pamatuji si jak jsem se stejnym pocitem odnasel tu velkou krabici z Omegy na Staromaku a rikal si, ze uz jiny hodinky nikdy potrebovat nebudu. No a asi po pul roce jsem menil za prvni Rolexy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 lidi ma 100 chuti... zkusenost mam s obema, i kdyz Tudor vetsinou 79220. Mel jsem na ruce ale i bb58 od huhu, a na me je to malý... ja osobne bych prvni vzal bb58 a za 2 roky dokoupil Moony. Ale i naopak se to da a tak to provedes ty... ;) Navic kdyz nejaky potapky doma zustanou. A jak pise huhu, za 2-3 roky budou bb58 v barvickach, aby je spravne podojili. V cervene jim to bude sluset!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xcmaniax# je fakt, že ta velká krabice je fakt velká a člověku to může časem dost zavazet. Rolex má ty krabice přece jen trochu menší a s definitivou je konec, že. :D

Aktuálně mě sice RLX trochu štve, ale vybral bych si furt. :)

Jinak já na definitivní do jisté míry věřím, ale určitě ne jako na jediný a pak už je to spíš o penězích. Čas ukáže. :)

Ve víc variat BB58 jsem doufal už letos, tak to třeba bude, tak jak píše Lovec a nebo úplně jinak. Nějak to vždycky dopadne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsi k nim taky došel, Honzo? Paráda!

A abych se držel tématu, zvolil bych Moony :-)

nemam, fotka z netu, mel jsem je jen jednou na ruce, ty tvoje, ale podle me je to velice rozumna hodinka.

 

Ty GMT jsem taky hodně zvažoval, ale nakonec jsem je vyřadil skrz menší univerzálnost.

Vůbec si je sem neměl dávat, si me zas rozhodil. :D

nebud vul, jsou supr, a celkem nedoceneny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolností jsem úplně stejné dilema řešil loni v létě. Ke kulatinám jsem si vybíral přesně mezi Moonama, BB 58 a ještě teda mezi SMPc (teď už starý model bez vlnek).  Nakonec to dopadlo tak, že jsem šel do Moonů. Byl to napůl dárek od celé široké rodiny a jednou z podmínek bylo, že už mi zůstanou napořád a nebudu je točit. Proto na definitivní věřím (tady mi ani nic jiného nezbývá) :D Přesto, že jsou BB58 super a oproti Moonům na každodenní nošení praktičtější, volil jsem srdcem a ne rozumem. Prostě Moony mají pro mě "to něco navíc"...  Hesalit jsem poškrábal asi za týden od pořízení při stěhování z bytu, když mám trochu zpocenější ruce blbě se mi natahují, ale přes to všechno jsem rád jak jsem se rozhodl a dnes bych se rozhodl stejně. 

 

post-32970-0-62027500-1555669716_thumb.jpg

 

Věc se má ale tak, že chronobundus mě nepřešel a o těch Tudorech přemýšlím dál a bral bych je do komba :) Mít Moony a BB58 je podle mě ideální kombinace (pokud člověk oželí datum). Já poslední dobou zjišťuju, že hodinky bez data preferuji.

 

Koupil bych Moony a BB58 časem, třeba až představí jiné barvy  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepíšu proto, abych podpořil většinu, ale za mě taky moony. A jak už je psáno, automat mají dneska téměř všechny hodinky, každodenní ranní rituál natahování však k chronobundusu tak nějak patří. Prostě manuál na ruku i do auta.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...