Přejít na obsah

Moony vs BB58


Doporučené příspěvky

Zatím to vidím tak, že půjdu do Moonů a že to nebudou poslední hodinky je naprosto jistý. Uvidíme s čím ještě se Tudor vytasí do budoucna. Cenu, kterou jsem teď dostal na Moony, bych už do budoucna asi nedostal. Jinak teda rubber od vanguardu byl případně k GMT v plánu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moony nemaji nic navic, musis natahovat, doskrabes sklo a vodotesnost je nejista :)

 

Tím "něco navíc" jsem myslel jejich auru, příběh apod. nikoli technikálie... Ruční nátah já třeba beru jako pozitivum ale chápu, že pro někoho je to pruda. Navíc ta zapuštěná korunka... jestli je jedna jediná věc co mi na Moonech vadí tak to, že jsem ještě nenašel koule na to dát je pod vodu (abych umyl sajrajt, který se rád ukládá pod hranu lunety a mezi pushery) - což je ale asi spíš problém můj, než že by to ty hodinky nedaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jseš myslím typickej příklad jak můžou Moony fungovat jako definitivní :)

 

A Míro, jestli se nemůžeš rozhodnout (ale tady myslím, že je to jasný), tak stejně časem skončíš jako já a druhý budou jen o něco později, no :D Já jsem si chtěl jednou dopřát v tomhle levelu nový a ani to nakonec kvůli tomuhle zatracenýmu fóru nevyšlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tohoto vyberu modre bb58, Moony vubec! :)

Stejne je prodas a pak zas budes hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne 41. Vsak uvidis, pokud je potrebujes, tak bez do nich. :)

Vis jak to dopadne woe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam, fotka z netu, mel jsem je jen jednou na ruce, ty tvoje, ale podle me je to velice rozumna hodinka.

 

nebud vul, jsou supr, a celkem nedoceneny.

Přesně tak, za ty peníze konkurence žádná. Mimochodem, asi půjdou z kola ven a mám k nim i Vanguard, tak kdyby někdo...stačí poslat SZ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...