Přejít na obsah

Koupe hodinek pres net, aneb cena u nas a v USA


Monk

Doporučené příspěvky

Ahojte,

rad bych si koupil nake lepsi hodinky. Koukal jsem na seamastery, ale zarazila me jedna vec. cena na internetovem obchode v usa neco malo pres 1100usd a cena u nas bezmala 50 000? Jsou to, jak jsem jednou nekde videl nadhernou vetu, GENUIE REPLICA. nebo maj u nas takovou strasnou marzi / naklady?

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak marze, jednak dph a nezapomen, ze u nektrych seamasteru existujou tusim 2 velikostni verze! Jedna je tzv. "reduced" s prumerem pouzdra 38mm a potom vetsi s prumerem tusim 42mm, ktera je drazsi. Ale je pravda, ze ceny u nas jsou v mnoha pripadech dost mimo. Ja osobne kupuju hodinky do 1000USD na webu. Neni to ten komfrot jako v kamenne prodejne, ale radeji mene komfortu, nez zbytcne vyhazovat penize oknem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak marze, jednak dph a nezapomen, ze u nektrych seamasteru existujou tusim 2 velikostni verze! Jedna je tzv. "reduced" s prumerem pouzdra 38mm a potom vetsi s prumerem tusim 42mm, ktera je drazsi. Ale je pravda, ze ceny u nas jsou v mnoha pripadech dost mimo. Ja osobne kupuju hodinky do 1000USD na webu. Neni to ten komfrot jako v kamenne prodejne, ale radeji mene komfortu, nez zbytcne vyhazovat penize oknem ;)

diky, konkretne jsem koukal na www.watchsavings.com meli by to bejt nereduced verze, aspon co jsem pochopil z anotace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze by existovaly Seamastery Reduced jsem jeste nikdy neslysel. Existuji Speedmastery Reduced, podobne profesionalum, ale s jednodussim kalibrem, a take s akrylatovym, nebo presneji hesalitovym sklickem. Co se tyka ceny, Speedmastery reduced se pohybuji kolem 1000 USD, Seamastery (Bondy) v automatu kolem 1400 USD a Quartz 1000USD , velikosti jsou celkem, tři.. Dvě panské a jedna dámská. Ceny se ale neliší. Jen nejmenší dámské jsou pouze quartz ( letistni ceny v New Yorku ) jinde jsou ceny podobne, ale plati se mistni dan cca 8 - 15 procent, ktera neni nikdy napsana u ceny, a plati se az na pokladne. Nektere levne internetove obchody nabizeji opravdu velmi levne Omegy, ale pozor - i kdyz to jsou prave Omegy, nemaji vyrobni cisla,a mezinarodni garance. Pro hodinky nad 1000USD bych volil VZDYCKY kamenou prodejnu. 1000USD je moc penez, a dohadovat se FedExem, o nahradu skody prodrazi takovyhle pseudovyhodny nakup i o tretinu. Jinak ze zemi mimo EU se VZDYCKY plati krome dopravy, pojistky i DPH a clo.

Takze uz to tak vyhodne neni. V CR jsou opravdu nejvyssi ceny z okolnich zemi, a je to dano tim, jak maly trh tu je. Hodinek musi mit prodejce na krame celkem dost, to mu snizuje provozni kapital, a protoze trzby nejsou nijak zavratne, tak sve naklady promitne do cen. K tomu se prida socialnedemokratickych 19 procent pro MelodyBoys ze Strakovky a jsme na te cene, co zname od Dusaka. Doporucuju kupovat na jakemkoli velkem evropskem letisti (Heathrow, De Gaule, Schipool, Viden) a to vzdy pri ceste - mimo zemi EU. Ceny slusne, garance zustava, nulove clo i DPH. Rozdil v cene 20-35 procent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze by existovaly Seamastery Reduced jsem jeste nikdy neslysel. Existuji Speedmastery Reduced, podobne profesionalum, ale s jednodussim kalibrem, a take s akrylatovym, nebo presneji hesalitovym sklickem. Co se tyka ceny, Speedmastery reduced se pohybuji kolem 1000 USD, Seamastery (Bondy) v automatu kolem 1400 USD a Quartz 1000USD , velikosti jsou celkem, tři.. Dvě panské a jedna dámská. Ceny se ale neliší. Jen nejmenší dámské jsou pouze quartz ( letistni ceny v New Yorku ) jinde jsou ceny podobne, ale plati se mistni dan cca 8 - 15 procent, ktera neni nikdy napsana u ceny, a plati se az na pokladne. Nektere levne internetove obchody nabizeji opravdu velmi levne Omegy, ale pozor - i kdyz to jsou prave Omegy, nemaji vyrobni cisla,a mezinarodni garance. Pro hodinky nad 1000USD bych volil VZDYCKY kamenou prodejnu. 1000USD je moc penez, a dohadovat se FedExem, o nahradu skody prodrazi takovyhle pseudovyhodny nakup i o tretinu. Jinak ze zemi mimo EU se VZDYCKY plati krome dopravy, pojistky i  DPH a clo.

Takze uz to tak vyhodne neni. V CR jsou opravdu nejvyssi ceny z okolnich zemi, a je to dano tim, jak maly trh tu je.  Hodinek musi mit prodejce na krame celkem dost, to mu snizuje provozni kapital, a protoze trzby nejsou nijak zavratne, tak sve naklady promitne do cen. K tomu se prida socialnedemokratickych 19 procent pro MelodyBoys ze Strakovky a jsme na te cene, co zname od Dusaka. Doporucuju kupovat na jakemkoli velkem evropskem letisti (Heathrow, De Gaule, Schipool, Viden) a to vzdy pri ceste - mimo zemi EU. Ceny slusne, garance zustava, nulove clo i DPH. Rozdil v cene 20-35 procent.

dik za obsahlou odpoved, ty stranky kde bych to rad koupil, pisou, ze to maj i s cislama a garancema. jeste se zkusim podivat na reference nekde na netu. s tim clem i dph je mi to jasny, sice to nebude muj pripad, ale nekolikrat jsem si nechaval posilat cd/dvd ze statu/uk a nikdy se to panum celnikum otvirat asi nechtelo - ale je mi jasny, ze je to cenove jinde. ale ja osobne, to udelam tak, ze to poslu kamaradce do statu a ona mi to posle jiz otevrene dom...chapu tvoje proti, ale pokud porovnam ze me i s postovnym vyjdou zhruba na 28 a tady jsou za 45. ten rozdil je dosti velkej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...