Přejít na obsah

traser


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,mám na Vás prosbu.Poslední dobou bych si chtěl po wengrech,se kterými nejsem zcela spokojen,pořídit hodinky značky Traser.

Zajímal by mě Váš názor na tuhle značku,případně jaký quartzový strojek je nejkvalitnější u této značky.

Pracuji ve stavebnictví,takže odolnost je potřeba.

Případně jiná stejně kvalitní značka která je také odolná ve stejné cenové relaci?

Moc děkuji za názory.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jedny z hodinek Traser P6600 SWISS AUTOMATIC PRO TACTICAL, výborná čitelnost. Vyměnil jsem si řemínek, ten původní plastový nebyl pohodlný, tak jsem koupil originální Traser řemínek silikon černý Master a jsem spokojený.

Celkové zpracování je dle mého názoru kvalitní. Měl jsem je jednou v servisu, zastavili se, vypadl kamínek, mám mechanické automaty, osobně ručičkové quartz nemusím.

 

Kolega má Traser quartz  Chrono BD titan Classic Chrono BD (Big Date), bere na všechny akční činnosti a drží dobře.

post-1456-0-58472100-1556554488_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vlastní zkušenosti. Mám Traser commander 100 v titanu jedenáctým rokem. Vůbec je nešetřím, práce na stavbách, plavání, bourací kladivo, lyže atd. S hodinkami maximální spokojenost. Sklíčko jak nové a na titanu žádné odřeniny. Bohužel mi letos odešel strojek, ale už je vyměněn a šlapou vesele dál. Oprava byla cca 950,- Kč

Za mě to jsou super hodinky. Jediné co můžu vytknout je pro mě horší čitelnost datumovky, ale to je spíš mým věkem než hodinkami  :photo:

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád používá z odolných hodinek Marathon, tuto značku jsem neznal, má konkrétně model GENERAL PURPOSE MECHANICAL WITH TRITIUM (GPM) IN STAINLESS STEEL - 39MM a servis zatím nepotřeboval.

https://www.marathonwatch.com/

 

Vzhledově se mi více líbí Traser.

Upraveno uživatelem ondra_v
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zdar všem

Pomalu se budu loučit s mými otloukánky G-Shocky a pokukuji po něčem ručičkovém v quartzu. Něco málo jsem projel (Traser,Luminox,Martahon) . Co říkáte na tyhle Traser? Barevná kombinace je u mě jasná. V úvahu připadají snad ještě Luminox Pacific Diver - 3121.BO . cena ? !

 

ssshokai_traser-109036_1.jpg

220_4043-2000x1333px-w.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...