Přejít na obsah

Rolex GMT Oyster x Jubilee


Cool as Ice

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, zajímal by mě váš názor na Oyster vs Jubilee tah. Jak to vidíte? Vypadá to jako laciné téma, ale řeším jestli vzít LV na Oyster nebo čekat na BLNR na Jubilee. Pro vaši info, loni jsem BLNR odmítnul s tím, že si počkám na BLNR s novým kalibrem a výsledek je ten, že si drbu hlavu a teda fakt nejsem jist, že jsem udělal dobře. Co na to zkušení harcovníci?

Díky!

Ice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, zajímal by mě váš názor na Oyster vs Jubilee tah. Jak to vidíte? Vypadá to jako laciné téma, ale řeším jestli vzít LV na Oyster nebo čekat na BLNR na Jubilee. Pro vaši info, loni jsem BLNR odmítnul s tím, že si počkám na BLNR s novým kalibrem a výsledek je ten, že si drbu hlavu a teda fakt nejsem jist, že jsem udělal dobře. Co na to zkušení harcovníci?

Díky!

Ice

Vem oboje a mas svatej klid. Fakt...;-) otazkou je za jak dlouho se k temto nedostiznym modelum dostanes... a ty batmany si fakt mel vzit jak pises, to byla opravdu chyba...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdriv by sis mel ujasnit co vlastne chces! LV a BLNR jsou strasne rozdilny hodinky ackoliv se to na prvni pohled nemusi zdat.

Pak taky je tu druha vec a to je dostupnost, oba modely jsou brutalne nedostupne a nove BLNR na tom budou jeste 2x tak hur nez LV... Good luck... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když už si to jednou poslal do kopru kvůli strojovně, tak proč teď řešíš LN?

Si psal že si počkáš na novej kalibr...a tam oyster nenajdeš, takže je po problému. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...