Přejít na obsah

Christhoper Ward C60 Mk3


digiMonster

Doporučené příspěvky

Zdravím,

tak dneska ich konečne predstavili tretie inovované potápky C60 Trident Pro 600 Mk3 čo na ne hovoríte páčia sa vám viac ? 

nové ručičky,nový case back, a nová velkosť 42mm čiže aj puzdro doznalo zmien mne sa tie modré na produktovkách fakt páčia :rolleyes:

vedel by som si ich predstaviť.Škoda len toho ich loga na korunke to sraršie s iniciálami CW by sa mi tam pačilo viac.

 

cena na kove 995? kaučuk 870?

 

post-34978-0-80349200-1556664648_thumb.jpg

post-34978-0-81179600-1556664666_thumb.jpg

post-34978-0-23896400-1556664676_thumb.jpg

post-34978-0-55631400-1556664685_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mešito, mešito, už to máš ušito. Teda, kapko vody. V příštím pokračování uvidíme zlomení trojzubce a ani jedno oko příznivců značky nezůstane suché. Mně na nich vadí to, že musim někde v Anglii kupovat na dálku. Ano, o možnosti vrácení vím. I tak děkuji nechci.

Ale s odstupem musím přiznat, že takhle nevypadají špatně, uvidíme co na ně řeknou místní znalci značky, až je budou mít na ruce v přímém srovnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak může mít COSC přesnost 19,5 s za den? Slyšel jsem už dost, ale tohle je perla. Nebo zas blbě čtu.

 

The movement that has been used is the Sellita SW200, and in the case of the Elite, it?s COSC certified. As this is a press loaner, it?s not been tested, hence the wild -19.5 sec/day accuracy. If you do go for one, however, don?t worry about that as you?ll get a COSC certificate proving it has been rigorously tested.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak může mít COSC přesnost 19,5 s za den? Slyšel jsem už dost, ale tohle je perla. Nebo zas blbě čtu.

As this is a press loaner, it?s not been tested, hence the wild -19.5 sec/day accuracy. If you do go for one, however, don?t worry about that as you?ll get a COSC certificate proving it has been rigorously tested.

 

 

Jinak za mě, barvičky hezký, gumo-řemen k tomu dobrej, zpracování a tak bude určitě super, ale jinak jsou ty hodinky takový nemastný neslaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...