Přejít na obsah

Můj brouček :-)


Jeremy

Doporučené příspěvky

Jé, máš na zavírací páce navíc vychytávku, kterou nemám a snad jsem ji ještě nikde neviděl a to ten kluzný váleček.

Bohužel, ti co zřejmě umí nejlépe fotit, tak nefotí, tak to musíme odřít my amatéři. :D

Docela by mě zajímalo, jaké máš úplně nejoblíbenější řemeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, máš na zavírací páce navíc vychytávku, kterou nemám a snad jsem ji ještě nikde neviděl a to ten kluzný váleček.

Bohužel, ti co zřejmě umí nejlépe fotit, tak nefotí, tak to musíme odřít my amatéři. :D

Docela by mě zajímalo, jaké máš úplně nejoblíbenější řemeny.

Člověče, nejoblíbenější mám ten hnědý popraskaný, co jsem nafotil detail.

Ale už se vyrábí bílý had a rezavá ještěrka :-)

 

Jinak váleček mě taky překvapil, tak jsem ho schválně cvaknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, že by na tom nějak moc záleželo, ale proč je ta páčka zespodu tak ďubkovaná ? To je řádně opracovaná jen vrchní strana, nebo se zespoda víc opotřebovává ? Jo ten váleček je vážně libůstka, jeremy, třešnička na dortu. Další věc, kterou je nutno při koupi PAM sledovat !

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, že by na tom nějak moc záleželo, ale proč je ta páčka zespodu tak ďubkovaná ? To je řádně opracovaná jen vrchní strana, nebo se zespoda víc opotřebovává ? Jo ten váleček je vážně libůstka, jeremy, třešnička na dortu. Další věc, kterou je nutno při koupi PAM sledovat !

 

Nene, ty ďubky jsou jen prach. Potřeboval jsem to strašně rychle nafotit a hned utíkat přebalovat dceru :-)

A viděl jsem je pak až na hotovejch fotkách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...