Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Molnija ACHS-1

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 zhrado

zhrado

Megazávislák

• Member_50
  • 2 126 příspěvků(y)

Publikováno 4.květen.2019 - 22:23

https://smirs.com/en...achs-1-stalnoj/

Hodinky inšpirované ruskými (sovietskymi) palubnými hodinami z vojenských lietadiel posledných desaťročí. Musím povedať, že až na tú divnú ochranu tlačítok, sú veľmi pekné. Síce kvarc ale vedel by som si to predstaviť na ruke :)

#2 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 388 příspěvků(y)

Publikováno 5.květen.2019 - 07:05

Já ne, ručičky vyhnaný do hrotů moc brzo, tak vypadaj jak z jinejch menších hodinek. Tlačítka tam opravdu trčí, ještě že maj ty krycí západky. V každym případě u mne kombinace chrono quartz nikdy nefungovala. Už jako dítě jsem si do kontaktů osvětlení cpal přeloženej papírek, abych si nevybil baterku :)

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Super-Compressor

#3 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 3 126 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 5.květen.2019 - 07:30

Ee, rucicky stratene, nehodiace sa.
Velkost nevidim, aj ked je to quartz, budu asi velke.

#4 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 388 příspěvků(y)

Publikováno 5.květen.2019 - 10:17

U ocele píšou mineral, u PVD safír. Velikost taky nevidim, ale nebojim se, že by byly malý, maj to bejt pilotky, tak snad 44 a víc.

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Super-Compressor

#5 Karlos

Karlos

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 611 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:nikde

Publikováno 5.květen.2019 - 10:57

Podivná ochrana tlačítek a ještě podivnější název, zpotvořený angličtinou. My ale písmeno č máme, tak bych navrhoval nestydět se za něj. Bez něj to jaksi nedává smysl.

komu - mně, ne mě

koho - ji, ne jí

#6 Kubo

Kubo

Začátečník

• Members
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12.květen.2019 - 07:02

Vôbec nie sú podľa môjho vkusu. Ak chceli dosiahnuť akýkoľvek odkaz na minulosť, tak snáď im to vyjde příště