Přejít na obsah

IWC na Aukru...


jacob

Doporučené příspěvky

Tak to bych si asi rozmyslel tohle jsou další aukce tohoto prodejce, poněkud zvláštní nemyslíte?

 

kalhotky s penisem 999,00 Kč 1 189,00 Kč 1 8 hodin

vagina s analnim otvorem 299,00 Kč 489,00 Kč 1 8 hodin

novy zlaty 585 naramek 40 g 45 briliantiku 2 999,00 Kč

Kup teď 6 999,00 Kč 3 289,00 Kč

7 289,00 Kč - 10 hodin

LUSTR 160 x 80 rucni pr.300let predelavan na el. 99 999,00 Kč

Kup teď 129 999,00 Kč 101 899,00 Kč

131 899,00 Kč - 11 hodin

)) neco pro dospele - dutky 499,00 Kč

Kup teď 799,00 Kč 639,00 Kč

939,00 Kč - 20 hodin

Extravagantní šněrovací polootevřené botky. 1 499,00 Kč

Kup teď 2 999,00 Kč 1 639,00 Kč

3 139,00 Kč - 20 hodin

Luxusní perlový vibrátor s digitálním displej 1 499,00 Kč

Kup teď 2 999,00 Kč 1 689,00 Kč

London Extra Stark - 100 kusu kondomy 399,00 Kč

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych si asi rozmyslel tohle jsou další aukce tohoto prodejce, poněkud zvláštní nemyslíte?

:D to rozhodne.

Zase na druhou stranu nabizi osobni prevzeti, takze pokud zajemce rozezna orig od fake tak moc neriskuje, max. nejaky ten negativ a na ty se mam pocit na aukru stejne moc nehledi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu jsem byl na rodinnem vylete v Turanech u Brna a protoze nas v dusnu prepadla zizen vstoupili jsme do tamni hospody urovne 3.-4. cenova a tam mel cisnik (vek tak 20) prave tyto hodinky na ruce, kdyz jsem mu je pochvalil a pozadal ho jestli by je sundal z ruky tak se omluvil, ze ma moc prace, ze za chvili. No a uz se na place neobjevil a obsluhovala jen jeho kolegyne bez hodinek .-))) Takze IWC ma dnes kazdy druhy cisnik, ktery si je koupi za rocni tuzery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu jsem byl na rodinnem vylete v Turanech u Brna a protoze nas v dusnu prepadla zizen vstoupili jsme do tamni hospody urovne 3.-4. cenova a tam mel cisnik (vek tak 20) prave tyto hodinky na ruce, kdyz jsem mu je pochvalil a pozadal ho jestli by je sundal z ruky tak se omluvil, ze ma moc prace, ze za chvili. No a uz se na place neobjevil a obsluhovala jen jeho kolegyne bez hodinek .-))) Takze IWC ma dnes kazdy druhy cisnik, ktery si je koupi za rocni tuzery...

to i rolexy, longiny, breitlingy, omegy .... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze obcas delam reklamni kampane na hyperinzerci, tak jsem se schvalne na ten inzerat poptal a tady je jejich reakce:

 

Milan N.(10:10 AM) :

jo chtel jsem se zeptat, vy jako provozovatel serveru hlidate obsah inzeratu? tuhle jsem tam videl inzeraty na padelane hodinky a jeste se tim prodejce chlubil....

 

Hyperinzerce(10:11 AM) :

zodpovidame za obsah

 

Hyperinzerce(10:11 AM) :

poslete mi prosim link

 

Hyperinzerce(10:12 AM) :

na webu mam pres 519.000 inzeratu takze to nejde uhlidat, protoze to resi 4 lidi ale delaji to postupne

 

Milan N.(10:17 AM) :

http://second-hand.hyperinzerce.cz/hodinky...ka-jizni-cechy/

 

Hyperinzerce(10:20 AM) :

njn to jsou kopie - ty jsou vsude na internetu i na sbazaru a vsude, ale timhle zadne podminky neporusil - pokud by ale byl problem tak spolupracujeme s temi organy - no takovymi temi verejnymi :D

Upraveno uživatelem Milan N.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...