Přejít na obsah

Fotka

Tag Heuer Aquaracer Chrono

43mm CAY1111.BA0927 Quartz

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
9 odpovědí na toto téma

#1 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha/Karlovarsko
  • Fanoušek značky:Omega, Breitling, Tudor, Prim

Publikováno 9.květen.2019 - 11:58

Rád bych nabídl Tag Heuer Aquaracer v chronu a na baterku. Hodinky jsem získal výměnou zde, původně kupované 04/2018, komplet balení. Datumovka má 2 okna, cifr na sluníčku svítí jako diamant, šroubovací korunka a 300m pod vodu jsou na léto fajn. Vše hodinkuje, luneta cvaká, lumi luminuje. Hodinky mají lesklé plochy, na kterých jsou stopy nošení, nejvíce viditelné na sponě. Nebudu používat tu oblíbenou větu, ale hodinky nemají vyloženě žádný zásek a sklo je čisté. Jsou to tyto .

Cena 27tis. vč. kávy nebo limonády (preferuji osobní odběr Praha/K.Vary) nebo je možnost i pojištěného kurýra. Výměny spíš ne, potřebuji střelivo, komunikace SZ.

Přiložený soubor (y)

#2 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16.květen.2019 - 13:02

UP! Lumi vypadá, že tam není, ale svítí to jak prase - připojuji důkaz místo slibů. Ta spona je fakt jako vošmudlaná, jinak překvapivě jdou přesně a nemusí se vůbec vrtět. Na sluníčku se lesknou a jsou mírně koketní :flex: ...takže pro lázeňské nebo plážové šviháky takový pussymagnet. Peníze chybí, cena padá 26.490,- Kč.

Přiložený soubor (y)

#3 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 3.červen.2019 - 16:02

UP....omlouvám se všem za zhoršenou komunikaci, tedy spíš nekomunikaci, byl jsem KO. Pro ty dva váhavé potápěče i všechny ostatní sleva na krásných 26000,- Kč vč. kurýra nebo kafepiva 

#4 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 12.červen.2019 - 15:36

UP... hodinky opravdu fajně nositelný a u rybníka či Balatonu hooodně velká paráda! Ještě zkusím něco s cenou, nově za 25500,- vč. všeho. Návrhy do SZ a možná by se mi jako částečná úhrada hodily nějaký běhací digitálky. Já bych je nosil, ale chrono má na mě moc budíků a ručiček atak... valí se mi doma, tak šup!

#5 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19.červen.2019 - 17:52

Tak ještě jednou nahoru! Opravdu je nosit nebudu, nepotřebuji je, zkusím ještě cenu 24900,- a poprosím o komunikaci pouze normální členy. Jak jsme si s jedním kolegou nedávno potvrdili: "Dřív to tu bylo víc napohodu:)." Teď se tu rozmáhají takové zvláštní nešvary :eek: . Pokud hodinky někoho oslovily, tak si rád v SZ přečtu rozumné návrhy. 

#6 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 27.červen.2019 - 08:30

UP! Hodinky ideální do teplých dnů a k vodě za 24.490,- (zmrzlina či poštmistr na mě). Přišly návrhy na výměnu, nabízené hodinky mě neoslovily nebo jsme se nedomluvili na doplatku.

Preferuji prodej s osobním setkáním, pokud výměna, tak nechci chrono a chci doplatek. Díky a vše do SZ.

#7 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 4.červenec.2019 - 13:41

UP... nenosím je, nosit nebudu..... Další hodinky jsem si koupil, teď bych raději fakt už prodal jako za peníze. Tak ještě říznu do živýho a dám je za 23.900,- a pak je zkusím prodat jinde. Hele na stavění přehrad nebo hradu na pláži v Chorvatsku nebo na Lipně SUPER!

#8 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 11.červenec.2019 - 20:06

UP... 23,5tis., ideálně už bez rezervací. Pro jistotu uvedu, že záruka je do dubna 2020 a hodinky jdou přesně;)

#9 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 18.červenec.2019 - 06:40

UP... a zkusím ještě 23.250,- vč. dopravy nebo kávy. Výměna také možná.

#10 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 30.červenec.2019 - 14:22

Pravděpodobně prodáno nebo vyměněno....po uskutečnění zamknu sám :giljotiini:

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:43mm, CAY1111.BA0927, Quartz