Přejít na obsah

Fotka

Omega Seamaster Trilogy 1957

omega seamaster limitka 1957 trilogy

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 patprom

patprom

Heuréka!

• Member_50
  • 3 253 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Rolex a PAM

Publikováno 15.květen.2019 - 11:55

Mám tady překrásný kousek Omega Seamaster 300 coaxial z limitované edice Trilogy 1957.

Balení je kompletní včetně účtenky z prodejny. Záruka platí do 3/2023. Pultová cena hodinek je 175,300 Kč

Základní info:

- velikost 39mm díky které je nosí super pohodlně 

- antimagnetické 15,000 gauss

- nejmodernější co-ax kalibr 8806 s certifikací COSC a METAS

- rezerva nátahu 55 hodin

- vnitřní antireflex

- vodotěsnost 300m

- součástí balení je springbar tool s náhradními stěžejkami

- k hodinkám jsou přibaleny mimo ocelového tahu také kožený řemen a nato originál Omega samozřejmě, oboje nenošené (na jedné z fotek jsou na řemeni od jednoho ze zdejších mistrů přes řemeny)

Podrobné info: https://www.omegawat...-23410392001002

Hodinky jsou nošené s opatrností bez oděrek a záseků. Drobné vlásečnice jsou bystrým okem viditelné na vnitřní straně nožek od výměny řemenů.

Tento skvost s perfektním strojkem, překrásným tahem a dalšími vymoženostmi s hodně dlouhou zárukou může být váš za 135,000 Kč

Osbní převzetí je možné v Ostravě a blízkém okolí. Kurýra platím já, kdyby byl zájem o doručení na dálku

Dotazy prosím jako obvykle jen přes SZ. Odpovím všem. 

PS: Fotky prosím nehodnoťte. Tyto hodinky se nefotí přiliš snadno. Berte to spíš jako orientační obrázky, děkuji .-)

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od patprom: 15.květen.2019 - 12:05

"Svět patří těm, co se neposerou"

#2 patprom

patprom

Heuréka!

• Member_50
  • 3 253 příspěvků(y)

Publikováno 20.květen.2019 - 10:47

Posledně jsem zapomněl uvést, že tah na hodinkách je vážně parádní a spona s mikroregulací taktéž nemá chybu. 

V případě vážného, ale skutečně vážného zájmu mi klidně pošlete i finanční nabídku, třeba se dohodneme :-)

#3 patprom

patprom

Heuréka!

• Member_50
  • 3 253 příspěvků(y)

Publikováno 26.květen.2019 - 13:23

Při neděli upravíme cenu na 131,000

Hodinky nenosím a dnes jsem je vytáhnul, jen abych je cvaknul mobilem na denním světle.

Jsou moc pěkné se super strojkem a po světě jejich moc za tyhle peníze neseženete.

Nosil bych je, jsou super pohodlné a krásné, ale můj hodinkový vkus se začal ubírat jiným směrem.

006e950744787e5e387cb210ae70f98b.jpg
9de0bae75a5301b8a4632363f8354b26.jpg

Tento příspěvek byl upraven od patprom: 26.květen.2019 - 13:26

#4 patprom

patprom

Heuréka!

• Member_50
  • 3 253 příspěvků(y)

Publikováno 2.červen.2019 - 19:25

Týden je pryč a hodinky čekají stále v sejfu.

Vzhledem k velkému počtu sledujících myslím, že zájem tady je, ale čeká se na slevu. Rozumím...

Asi jako většina lidí tady, ani já nemám rád dlouhé prodeje, a tak snižuji cenu na nekulatých 124,900 Korun českých, případně 4,898 € + případný kurýr, což vás, myslím, nezrujnuje, co říkáte?

Je pro zajímavost, nabídka těchto hodinek na Chrono24 začíná někde v Itálii na cca 135k a končí v USA těsně pod 200k, přičemž jejich nabídka není moc velká. Na území Evropy je jich na prodej jen cca 15ks. Blíží se léto a je to znát.

Začínám dokonce uvažovat nad tím, že bych prodal jiné kousky a tyhle si nechám, tak dlouho neváhejte :-)

Líbí se mi na nich ta flexibilta. Dobře se hodí jak do přírody tak i k obleku a vypadají skvěle na tahu, na kůži i na natu. Prostě dokonalé univerzály.

Tento příspěvek byl upraven od patprom: 2.červen.2019 - 19:33

#5 patprom

patprom

Heuréka!

• Member_50
  • 3 253 příspěvků(y)

Publikováno 7.červen.2019 - 11:25

Další UP s dnešními fotkami. To co vidíte na lesklých plochách jsou jen odrazy okolí a drobné nečistoty. Žádné ťukace, škrábance, prostě nic

Hodinky nenosím, jen jsem je vytáhnul na světlo a natáhnul, aby strojek nazapomněl správně fungovat :-)

A teď pozorte! Nabízím neopakovatelnou slevu na 119,990, která ovšem platí jen do konce týdne. 

Přiložený soubor (y)

#6 patprom

patprom

Heuréka!

• Member_50
  • 3 253 příspěvků(y)

Publikováno 8.červen.2019 - 10:58

Jak se dalo čekat, asi jsou pryč. Po uzavření obchodu to tady zamknu :-)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:omega, seamaster, limitka, 1957, trilogy