Přejít na obsah

Fotka

B.SuperOcean Heritage Chrono

black 46mm Chrono Breitling

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 Jirkasirka

Jirkasirka

Učedník

• Member_50
  • 133 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha/Karlovarsko
  • Fanoušek značky:Omega, Breitling, Tudor, Prim

Publikováno 15.květen.2019 - 16:52

Zdravím vážené osazenstvo a jelikož se mi poslední dobou nějak nedaří narovnat cash flow, tak bych rád nabídl k prodeji tikající hodinky, které se teď jen vrtí. Na mne jsou větší a mají moc tlačítek i ručiček...jinak krásné klučičí Breitling SuperOcean Heritage Chrono 46 v černé barvě na meshi (tyhle to jsou). Původně koupené 11/2009 v ČR. Hodinky jsou po servisu a šetrném přeleštění, s krabicí a papíry, součástí jsou vyměněné díly: luneta, korunka, těsnění a dále protokol o vodotěsnosti a vibrograf. Hodinky nejsou nové, ale žádný šrám či zásek nemají, sklo OK, na sponě možná vlásek. 
Foto mobilem, detaily na mail. Preferuji osobní předání Praha a okolí, ale když nebude zbytí, umím pojištěného kurýra.
Při pokrytí své finanční snědé tísně jinak, dovolím si inzerát stáhnout. Spíš prodej, ale kdyby někdo měl něco fajn bez chrona s jeho doplatkem, tak je samozřejmě možné v rámci chronobundusu možné mi to předhodit.
Cena 65tis CZK nebo ekvivalent v EUR.
Komunikace prosím SZ.

Přiložený soubor (y)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:black, 46mm, Chrono, Breitling