Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Uherské Hradiště - Zlín


Vit

Doporučené příspěvky

Sice pozdě, ale přece. Jsem pro Hradiště a nemám problém ani s jedním termínem.

 

Tak červen jsme vyloučili, zatím je tu i víc hradišťáků - místo srazu UH.

Vidím, že se musíme domluvit zda víkend nebo všední den a týden, který by vám vyhovoval (nevyhovoval).

Jedinci bez preferencí budou tzv. pohyblivou složkou.

Prosím o vaše názory.

 

Mně je to jedno, víkend nebo všední den, zatím nemám delší pobyt mimo bydliště naplánován - přizpůsobím se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ten čtvrtek je pro mě celkem jistě mrtvej, tak alespoň doporučím pár podniků. Pokud tam ještě jsou :) I když nepochybuju, že hradišťáci přijdou na spoustu a spoustu dalších :)

 

Ve Františkánský ulici je Rotter,

pak kousíček vedle pizzerie (na rohu Štormovy),

v ulici Josefa Stacha (vedle lékárny) je ve dvoře La Provence a kousek dál coctail bar Fontána,

Corso pořád funguje,

na Klubu kultury taky bývala restaurace,

u nádraží bývala s kámošema naše základní hospoda U Lagů (čepovali tam Kozla a bývalo tam skvěle) :) ,

pak je restaurace NET,

na druhým náměstí je taky hospoda se zahrádkou (bývaly tam dřív burzy - Liďák?),

u knihovny Bedřicha Buchlovana je nějakej novej podnik.....

 

O spoustě dalších vím, ale neznám název. A všechno je to na pětníku. Kdyžtak můžete ještě vždycky do nějakýho sklípku v Mařaticích, ale tam asi nebude dobrý hodinkový světlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, kamarádi... Tak mě napadlo, že když už jsme na Jižní (Jihovýchodní) Moravě, co kdybych takhle zamluvil vinný sklípek v Jarošově??? Jde o to, že je tam i dostatečně dlouhý stůl pro více pacientů...

 

To není špatný nápad, ale je je otázka, jestli to ocení zlíňáci, pokud přijedou autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty Luhačovice nejsou špatné. do 20 sem tam bydlel a mam tam rodiče.. je tam hodně pěkných míst.. ale je mě to jedno. možná i ten sklípek by byl v poho...

 

Trochu to tu usnulo ....

Nemám nic proti Luhačovicím, ale je to pro mě trochu z ruky (bydlím kousek za UH směrem na Brno). Pokud ale bude většina z vás pro, tak se podřídím. Musíme se už konečně rozhodnout kde a kdy to uděláme.

S termínem 10. 07. v 18:00 v Uherském Hradišti souhlasili:

1) Vit (UH)

2) Elda76 (UH)

3) Martin1 (UH)

4) Edas (UH)

5) DavidC3 (Zlín)

 

6) ????? Radimk (Zlín) ?????

7) ????? Kalifx (UH) ?????

8) ????? Gas (Luhačovice - Olomouc) ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to tu usnulo ....

Nemám nic proti Luhačovicím, ale je to pro mě trochu z ruky (bydlím kousek za UH směrem na Brno). Pokud ale bude většina z vás pro, tak se podřídím. Musíme se už konečně rozhodnout kde a kdy to uděláme.

S termínem 10. 07. v 18:00 v Uherském Hradišti souhlasili:

1) Vit (UH)

2) Elda76 (UH)

3) Martin1 (UH)

4) Edas (UH)

5) DavidC3 (Zlín)

 

6) ????? Radimk (Zlín) ?????

7) ????? Kalifx (UH) ?????

8) ????? Gas (Luhačovice - Olomouc) ?????

 

 

Jo, jo já s termínem souhlasím, ale jestli přijedu je prostě ve hvězdách :worried_anim: Jinak pokud tím sklípkem v Jarošově bylo míněno U Šurmánků, tak můžu jen doporučit. Moje rodná chaloupka je právě na kopci, asi tak 50 metrů nad tímto sklípkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo já s termínem souhlasím, ale jestli přijedu je prostě ve hvězdách :worried_anim: Jinak pokud tím sklípkem v Jarošově bylo míněno U Šurmánků, tak můžu jen doporučit. Moje rodná chaloupka je právě na kopci, asi tak 50 metrů nad tímto sklípkem :)

Ano. Bylo tím míněno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...